Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejkrásnější muž planety Dominik Chabr: Do plastiky bych nikdy nešel, vztahu jsem otevřený

+ Další 4 fotografie

Česká republika se může chlubit nejen nejkrásnějšími ženami na světě, ale také muži. Je to právě Dominik Chabr, který nedávno vyhrál světovou soutěž a stal se nejkrásnějším mužem planety. Redakci eXtra.cz prozradil, jak se mu změnil život, a promluvil i o masivní popularitě v Indonésii. Dále prozradil, zda pro vítězství podstoupil nějakou plastickou úpravu, jak v je soutěžích krásy běžné. Zároveň se svěřil, jaká by měla být jeho ideální partnerka.

"Život se mi otočil o 180 stupňů. Každý den mám plno aktivit, i co se týče práce. Jsem za to rád, do něčeho jsem šel, něco jsem pro to obětoval a teď se mi to vrací. Je to zážitek, na který do konce života nezapomenu. Ozývají se mi z Indonésie a plánuji, že tam na pár měsíců odletím," svěřil se nejkrásnější muž planety Dominik Chabr se slovy, že tolik pozornosti, kolik se mu dostává v Indonésii, nezažívají v Česku ani ty nejpopulárnější osobnosti.

"V Česku jdu na akci, lidi mě poznají a je to příjemné. V Indonésii je to něco jiného, byl jsem v porotě a najednou se na mě seběhlo sto padesát lidí. Když jsme šli na výlet, to za vámi lidé utíkali. To, co celebrity zažívají tady, je nic proti tomu, co je tam. Je to jiný svět a jsem rád, že jsem to mohl poznat," vypráví s úsměvem pro eXtra.cz.

Plastikám se vyhýbá jako čert kříži

V ženských soutěžích krásy je velmi běžné, že se soutěžící podrobují estetickým a plastickým úpravám, které jim dopomáhají k dosažení těch nejlepších výsledků. Jinak tomu není ani v mužských soutěžích krásy, ovšem Dominik dává přednost přirozenosti a pečlivé přípravě.

"Já bych nic takového neudělal, přípravy probíhají, ale ty fyzické s upravenou stravou. V modelingu jsem dva a půl roku, od doby, kdy jsem se přihlásil do Muže roku. Ušel jsem kus cesty a ani u našich kluků jsem nezažil, že by podstoupili plastickou operaci. Ale je pravda, že když jsem byl v Thajsku, tam je to normální. Šel jsem městem a kamarádi mi říkali, že člověk, na kterého se koukám, není chlap, ale ženská. Tam je to jinak, asi si tam někdo i ty břišáky nechá upravit. U nás jsem se s tím nesetkal a doufám, že tady takový trend nebude," svěřil se Dominik, který mezi své úspěchy řadí i focení s hollywoodským hercem Chrisem Hemsworthem, jak informoval na svém Instagramu.

Dominik o ideální partnerce

Ač je Dominik nejkrásnějším mužem planety, přiznal, že je nezadaný. Jaké má požadavky na ideální partnerku? "Zadaný nejsem, nechávám tomu otevřené dveře a uvidíme, co přijde. Pro mě je důležité, abych si s ní lidsky sedl a měli jsme nějaké společné zájmy. Modelka to být nemusí, hlavně aby byla normální a měla to srovnané v hlavě," nastínil pro potenciální zájemkyně. Daly byste si říct?

Související články

Další články