Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější miminka slavných: Tyto maminky a tatínci se pyšní roztomilými dětmi

Zdroj: Archiv Markéta Konvičková
+ Dalších 7 fotografií
Miminka
Doba koronavirová do světa showbyznysu pořádně zasáhla. Přesto spousta celebrit oznámila těhotenství a my se na koronaviňátka těšíme. Nejkrásnější miminka této drsné doby si už teď můžete prohlédnout v naší galerii. Je to výběr, který stojí za to.

Veronika Arichteva (34) porodila svého syna Luka císařským řezem. A že dá výběr jména nadcházejícím maminkám opravdu zabrat, může potvrdit i sama Veronika. Než vymysleli pro syna jméno, přezdívali mu doma „Asterix“. „Já fakt nevím, na co jsem tolik let čekala,“ přiznala Veronika, že si roli matky užívá. Známá herečka je také macechou. Její manžel, režisér Biser Arichtev (44), má z předchozího partnerského soužití syna Tea.

Markéta Konvičková (26) strávila svátek zamilovaných se svou pěveckou kolegyní Monikou Bagárovou (26). „Holky poprvé spolu! Amálka má dnes 5 měsíců,“ okomentovala roztomilý snímek zpěvačka. Markéta porodila svému partnerovi Renému Kubošovi (33), který se živí jako pilot, dceru Amálii. Markéta si pochvalovala, že šestinedělí zvládla s novopečenou dcerkou na jedničku. Na Valentýna se tak malá Amálka poprvé setkala s dcerou Moniky Bagárové, Rumiou. Markéta prozradila, že si daly halušky a buchtu.

Slovenský zápasník Atilla Végh (35) je svému stejnojmennému synovi mužským vzorem. Malý Attila se narodil se zpožděním namísto o Vánocích až v lednu. Manželka Natália (27) se pochlubila modrošedým pokojíčkem pro budoucího zápasníka ještě před porodem. Gratulace přišla i od Véghova soka, Terminátora Karlose Vémoly (35). Maminkou se letos stala i slovenská zpěvačka Kate Matl (41), vlastním jménem Kateřina Mátlová. Porodila dcerku Karolínu, holčička vážila necelá tři kila.

Ornella Koktová (27) svým dětem vybírá opravdu neobvyklá jména. Svým synům Quentinovi (8) a Svenovi brzy přivede na svět sourozence. Budoucí trojnásobná maminka si mateřství užívá. V dubnu dala život malému Svenovi, který je dle jejích slov naprostý pohodář. Třetí těhotenství má ale Ornella rizikové, manželka Josefa Kokty se tak nesmí příliš namáhat.

Související články

Další články