Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejkrásnější lékárnice Jana Doleželová: Na dceru jsem občas až moc přísná, říká

+ Dalších 6 fotografií

Nejkrásnější česká lékárnice, Jana Doleželová, je na svou dceru Verunku neskutečně pyšná. Její šestiletá holčička totiž oplývá hudebním talentem. I přesto, že jí dělá samou radost, bývalá Miss České republiky přiznala, že občas musí být přísná a dbát na jasné hranice ve výchově. 

Umí být přísná

Bývalá královna krásy, Jana Doleželová, je maminkou šestileté holčičky Verunky, kterou přivedla na svět společně se svým expartnerem, podnikatelem Davidem Trundou. Ačkoliv je bývalá modelka vždy milá a usměvavá, přiznala, že jako rodič musí být občas přísná.

"Na dceru umím být přísná a někdy si říkám, že až moc," přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz nejkrásnější česká lékárnice. "Já si ale myslím, že v té výchově je nejdůležitější důslednost, a to je nejtěžší, protože být důsledný je opravdu náročné a chce to silnou vůli a vydržet. A to je těžké," dodala Jana.


Hudební talent

Volnou výchovu, která bývá v dnešní době populární, modelka příliš nevyznává. Podle ní by dítě mělo mít přesně určené hranice, které by se neměly překračovat. "Je to určitě lepší, ale přiznávám, že když jsem třeba unavená, tak ty hranice také povolím. Prostě je občas trošku posunu," svěřila se s úsměvem.

Přesto ale Verunka dělá své mamince velikou radost, její holčička je totiž prý velmi hudebně nadaná. "Teď spolu nejradši trávíme čas u klavíru, protože se dcera začala učit na piano, takže už hrajeme spolu čtyřručně," pochlubila se pyšná maminka. "Navíc jsme teď spolu nahrály dvě písničky, protože dcera chodí i na zpěv, takže máme teď společné aktivity a pro mě jako pro maminku je to asi ta největší odměna," dodala Jana, která se minulý pátek přišla podívat na premiéru muzikálu Bídníci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy