Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější klín v Česku a Slovensku? Podívejte se, jakou nádheru předvedla Andrea Verešová!

To je ale pohled!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 37 fotografií
Pane jo, tahle kráska umí provokovat i přesto, že zanedlouho překročí práh čtyřicítky… Řeč je o Andree Verešové (37), která jako jedna z mála žen v Česku a Slovensku se může pochlubit naprosto fantastickou postavou a také tím, že její klín a stehna s nadsázkou řečeno jsou známější než její pracovní závazky...

Při pohledu na parádní křivky Andrey se ani nechce věřit tomu, že kráska je dvojnásobnou maminkou. Je stále ve výborné kondici a dodržuje několik zásadních pravidel ohledně stravy, které jí dělají krásnou a štíhlou.

Ovšem když se Andrea dostane před objektiv fotoaparátu, umí si poradit i s tím. Prostě sem tam něco náhodou vykoukne… Její klín a krásná stehna se tak dokázaly za posledních několik let hodně proslavit. A o tom to zkrátka je a k její práci to patří.

A předvedla to i před pár dny na společenské akci Opening AMG Performance Center Hošek Motor Brno, kde jen v bílých šatech, které jsou magnetem na pohledy, ukázala doslova likvidaci zraku… Kdo se podívá jednou, chce víc a víc. Andrea se v minulosti netajila tím, že ráda chodí naostro, jak tomu bylo asi tentokrát?

Související články

Další články