Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejkrásnější holčička světa vyrostla: Kristina Pimenova se živí jako modelka a vydělává miliony

Nejkrásnější holčička světa vyrostla: Kristina Pimenova se živí jako modelka a vydělává miliony
Zdroj: archiv Kristiny Pimenovy / Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
fotogalerie
Ruská kráska Kristina Pimenova v roce 2014 okouzlila celý svět. Byla tehdy prohlášena nejkrásnější holčičkou světa a její sláva rozhodně nebyla pomíjivá. O rok později se objevila v dětské verzi časopisu Vogue a modelingem si dodnes vydělává miliony. Na svých 14 let vypadá velmi vyspěle.

Kristina Pimenova dostala do vínku skutečně neobyčejné množství krásy. Před fotoaparátem poprvé stála už ve 4 letech a už tehdy bylo nad slunce jasné, že tahle dívenka se ve světě rozhodně neztratí. Ona sama ale nemohla tušit, že ji jednoho dne bude obdivovat celý svět.

Psal se rok 2014 a Kristině bylo pouhých 9 let, když byla magazínem Women Daily prohlášena za nejkrásnější holčičku světa. Její snímky v tu chvíli obletěly svět obrovskou rychlostí a lidé byli naprosto fascinovaní. V modrých očích této dívenky by se leckdo ztratil.

Modelingová kariéra malé Kristiny se v tu chvíli rozjela a začala jí chodit jedna nabídka za druhou. To jí pomohlo k tomu, aby se už jako dítě stala supermodelkou, která i kdyby dnes zničehonic přestala pracovat, by měla do konce života finančně vystaráno.

Proměna

Dnes je Kristina Pimenova čtrnáctiletá, brzy už patnáctiletá úspěšná modelka. Stále má jednu zakázku za druhou a předvádí už dokonce i plavky. Na svůj věk rozhodně nevypadá, na první pohled se zdá o něco starší. Podívejte se v galerii na to, jak krásná je dnes.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy