Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčička světa slaví 17 a má první velkou lásku! Kdo je ten šťastný chlapec?

Thylane má narozeniny
+ Dalších 28 fotografií
Byly jí pouhé 4 roky, když se mladinká Thylane Blondeau poprvé objevila na přehlídkovém mole. Vzápětí si dcera fotbalisty Patricka Blondeau a herečky Véronicy Loubry vysloužila lichotivou nálepku nejkrásnější holčička světa. V 10 letech se dostala do nejprestižnějšího módního magazínu Vogue a od té doby stoupá její hvězda strmě vzhůru. Modrooká kočička dnes slaví už 17. narozeniny!

Ve čtyřech letech poprvé na mole návrháře Jean-Paul Gaultiera, v deseti v prestižním časopise Vogue. To jsou nejzásadnější milníky v kariéře Thylane Blondeau (17). Z titulu nejkrásnější holčička světa, který si v dětství vysloužila, těží již sedmnáctiletá kráska dodnes.

Její raketová dráha modelky se však neobešla bez skandálů. Kvůli vysokým podpatkům a výraznému make-upu na stránkách módního magazínu byly fotky vzhledem k jejímu nízkému věku považovány za značně kontroverzní. Mnozí kritici se nezdráhali zajít až k výrazům vulgární a příliš sexuální.

Přestože na ni útočili zlí jazykové, svého vysněného modelingu se nevzdala a pokračovala ve focení. A její píle nese sladké ovoce. Za poslední rok si přišla na astronomických 4,3 milionů dolarů, což v přepočtu dělá 88,5 milionů korun.

Úspěch přitom nezažívá jen na poli pracovním, ale i v lásce. Fešákovi Raphaelu Le Friantovi (17), který je ve Francii známou instagramovou hvězdou, se podařilo modelku klofnout a ta s ním nyní prožívá první velkou lásku v životě. Kdokoliv by si tak na krásnou Thylane myslel, může svou bujnou fantazii zahnat zpátky do kouta.

Je jisté, že s přítelem dnes čeká Thylane krásná romantická oslava!

Mohlo by vás zajímat

Další články