Ve čtyřech letech poprvé na mole návrháře Jean-Paul Gaultiera, v deseti v prestižním časopise Vogue. To jsou nejzásadnější milníky v kariéře Thylane Blondeau (17). Z titulu nejkrásnější holčička světa, který si v dětství vysloužila, těží již sedmnáctiletá kráska dodnes.

Její raketová dráha modelky se však neobešla bez skandálů. Kvůli vysokým podpatkům a výraznému make-upu na stránkách módního magazínu byly fotky vzhledem k jejímu nízkému věku považovány za značně kontroverzní. Mnozí kritici se nezdráhali zajít až k výrazům vulgární a příliš sexuální.

Přestože na ni útočili zlí jazykové, svého vysněného modelingu se nevzdala a pokračovala ve focení. A její píle nese sladké ovoce. Za poslední rok si přišla na astronomických 4,3 milionů dolarů, což v přepočtu dělá 88,5 milionů korun.

Úspěch přitom nezažívá jen na poli pracovním, ale i v lásce. Fešákovi Raphaelu Le Friantovi (17), který je ve Francii známou instagramovou hvězdou, se podařilo modelku klofnout a ta s ním nyní prožívá první velkou lásku v životě. Kdokoliv by si tak na krásnou Thylane myslel, může svou bujnou fantazii zahnat zpátky do kouta.

Je jisté, že s přítelem dnes čeká Thylane krásná romantická oslava!