Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčička světa: Roste jako z vody, takhle sexy je v bikinách!

+ Dalších 28 fotografií
Už je dospělá
Když v roce 2007 obletěla fotka tehdy šestileté Thylane Blondeau svět, vzedmula se vlna pobouření. Nikdo nechápal, proč má takhle malé dítě prodávat módu. Jenže holčička zároveň zažila ohromný úspěch, považovali ji za nejkrásnější na světě. Dnes je jí už osmnáct, vyrostla v nádhernou slečnu a takhle jí to sluší v plavkách!

Kdo si myslel, že Thylane Blondeau (18) byla jen dětskou rychlokvaškou, po které nakonec neštěkne ani pes, šeredně se zmýlil. Nejkrásnější holčička světa vyrostla, už je dospělá a kromě hezké tvářičky se teď může pyšnit i dokonalou postavičkou.

Francouzská modelka má diář stále nabitý k prasknutí a létá po světě, loni se jí dokonce podařilo obhájit titul nejkrásnější dívky planety. Rodiče jsou na ni bezesporu pyšní, stejně jako její přítel Milane Meritte (18). Ten pro změnu zkouší štěstí jako DJ a hudební producent.

Není divu, že se Thylane drží světa módy jako klíště, je na něj koneckonců zvyklá odmalička. První přehlídku šla už jako čtyřletá, o deset let později se stala historicky nejmladší modelkou na obálce prestižního magazínu Vogue. Zároveň je tváří jedné z největších kosmetických společností L'Oréal.

Tahle holka se zkrátka neztratí. A ještě méně o tom budete pochybovat při pohledu na její fotky v bikinách, v nichž se vystavila u bazénu v Miami.

Mohlo by vás zajímat

Další články