Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčička světa po 10 letech: Vyrostla z ní žhavější verze Moniky Belluci

Zdroj: Archiv Thylane Blondeau
+ Dalších 7 fotografií
Thylane Blondeau

Kdysi její fotky pobláznily svět. Nejkrásnější holčička světa, hlásaly novinové titulky. Francouzská modelka Thylane Blondeau (20) vyrostla do krásy. Dnes je víc než podobná světoznámému sexsymbolu Monice Belluci.

Thylane Blondeau už není malá holka

Před fotoaparáty začala pózovat už ve čtyřech letech, přezdívali jí nejkrásnější holčička světa. V pouhých deseti letech nafotila kampaň, která šokovala svět. Na kontroverzních snímcích byla její tvář zabetonovaná těžkým make-upem. Od té doby uběhlo už deset let a půvabná Thylane Blondeau se modelingu doposud nevzdala.

Dcera herečky Veroniky Loubry a fotbalisty Patricka Blondeaua oslavila dvacetiny. Aktuálně randí se čtyřiadvacetiletým hercem Benem Attalem, založila vlastní značku oblečení No Smile a je úspěšnou influencerkou. Na Instagramu ji sledují přes 4 miliony fanoušků.

Sexy kráska jako by Monice Belluci z oka vypadla

"Vypadáš úplně jako Monica Belluci," píší jí nadšeně lidé. Jako modelka spolupracovala s prestižními designéry, jako je Dolce & Gabbana nebo Versace. V roce 2018 byla zařazena mezi 100 nejkrásnějších tváří. Kromě toho si i zahrála ve filmu, v roce 2015 ztvárnila krásnou Gabrielle ve snímku Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje.

Vypadá to, že krásce se daří, na co sáhne. Zda zůstane hvězdou Francie a bývalou nejkrásnější holčičkou, anebo dobude svět modelingu i na globální úrovni jako její slavnější kolegyně, to se teprve uvidí.

Související články

Další články