Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčičce světa vyrostla konkurence: Z trůnu ji sesadila teprve šestiletá dívenka!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
S modelkami, které s focením začínají v extrémně nízkém věku, se v posledních letech roztrhl pytel. Dlouhou dobu se titulem nejkrásnější holčičky světa, která nemá o nabídky světových návrhářů nouzi, mohla pyšnit Kristina Pimenova (12) z Ruska. Jenže jí v domovině vyrostla konkurence, jež je sice o polovinu mladší, ale už jí šlape na paty. Novou držitelkou pomyslného žezla nejhezčích mladých modelek se podle mnohých stala Anastasia Knjazeva (6) s neuvěřitelně pronikavým pohledem.

Zatímco u nás se považuje za normální začít s modelingem až v pubertálním věku, v Rusku se s tím vůbec nepářou a některé dívky fotí ještě před nastoupením povinné školní docházky. Příkladem za všechny je mladinká Anastasia Knjazeva (6), jež je novou držitelkou titulu nejkrásnější holčička světa.

Dívenka už stihla nasbírat statisíce fanoušků na sociálních sítích. Jenom na Instagramu má přes půl milionu sledujících a tohle číslo stále roste. Má za sebou řadu focení, pózovala třeba v několika kampaních ruského oblečení pro děti. Není pochyb, že ji čeká zářná kariéra.

Ještě před Anastasií ohromila svět svou krásou Kristina Pimenova (12), která je rovněž z Ruska. V různých reklamních kampaních se objevovala už od neuvěřitelných čtyř let. Donedávna byla považována za nejkrásnější dívku světa, ale Anastasia jí lichotivou nálepku mrknutím modrých kukadel vyfoukla.

Sedmnácté narozeniny před nedávnem oslavila Thylane Blondeau, která s modelingem začala v šesti stejně jako Anastasia.

Ve své době byly její fotky považovány za hodně kontroverzní, ale na jejím příběhu je vidět, že pokud jsou v rodině alespoň trochu rozumní, dívky módní svět nesemele a mohou si bez obav plnit svůj sen o přehlídkových molech a obálkách lesklých časopisů.

Související články

Další články