Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčičce světa Kristině Pimenové je sladkých 16: Takhle se změnila

Kristina Pimenova: Takhle se změnila nejkrásnější holčička světa
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
proměna

Ruska Kristina Pimenova okouzlila svou andělskou tváří v roce 2014 celý svět. V té době byla dokonce magazínem Women Daily prohlášena za nejkrásnější holčičku světa a její sláva rozhodně nebyla pomíjivá. Ke konci prosince oslavila Kristina sladkých 16 a modelingem si dodnes vydělává miliony.

Krásu má Kristina Pimenova v genech. Její matka Glikeria Shiroková je bývalou ruskou modelkou a otec je známý fotbalista Ruslan Pimenov. Možná díky tomu měla Kristina blízko jak k módě, tak šoubyznysu.

Když bylo Kristině pouhých 9 let, byla magazínem Women Daily prohlášena za nejkrásnější holčičku světa. Její snímky v tu chvíli obletěly svět obrovskou rychlostí a lidé byli naprosto fascinováni. V jejích pomněnkových očích by se leckdo ztratil.

Kristinina kariéra modelky se v ten moment rozjela na plné obrátky a ani po letech se nezastavila. I kdyby dnes zničehonic přestala pracovat, byla by do konce života finančně zajištěna.

Proměna

Kristina Pimenova oslavila 27. prosince 2021 své 16. narozeniny a stále má jednu zakázku za druhou. Módní návrháři a majitelé luxusních značek jsou z ní nadšení. Fotila už pro dětskou verzi Vogue Bambini, Armaniho, Cavalliho i pro Benetton. Kristina se těší i oblibě fanoušků, na Instagramu ji sleduje přes 2,7 milionu lidí. Podle odhadů portálu Networthspot.com vydělává téměř 2,5 milionu dolarů ročně.

Podívejte se v galerii na to, jak krásná je dnes.

Související články

Další články