Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější herečka z Ulice už není sama: Sara Sandeva randí s fotbalovým reprezentantem

Nejkrásnější herečka z Ulice už není sama: Sara Sandeva randí s fotbalovým reprezentantem
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
Jedna z nejkrásnějších hereček ze seriálu Ulice, Sara Sandeva, už je zase zadaná. O téhle krásce je známo, že má slabost pro sportovce. Ještě nedávno randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým, ale momentálně je všechno jinak. Po hereččině boku se začal objevovat Jan Sýkora ze Slávie.

Rozkošná herečka ze seriálu Ulice Sara Sandeva má v posledních pár letech slabost pro hráče fotbalu. Ještě před rokem randila s fotbalistou Václavem Černým a vypadalo to na opravdu velkou lásku.

Bohužel to ale nedopadlo a pár se letos na jaře rozešel. Jestli si někdo myslel, že Skyler z Ulice doma pláče po nocích, tak byl na velkém omylu. Sara rozhodně nezahálí a už zase v tom lítá až po uši.

V současné době randí se Slávistou Janem Sýkorou. Při nedělním galavečeru ke 125. výročí založení Slavie si dvojic udělala romantickou fotku na sociální sítě a Sara k ní napsala dojemný vzkaz fotbalistovi.

"Lásko, jsem šťastná, že ti mohu být oporou, miluji," napsala na sociální sítě herečka. Že by tohle byl konečně ten pravý? Moc bychom to oběma přáli.

Související články

Další články