Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější herečka Ulice: Po drsném rozchodu sbalila syna slavného herce

Sára Affašová
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
láska
Sáru Affašovou (26), mladou a nadějnou herečku česko-syrského původu, diváci mohou znát zejména z nekonečného seriálu Ulice. Sára v současné době hraje Janu, která je jednou z hlavním postav seriálu a její osobní život je jako na horské dráze. Sára i v reálném životě zažívá vztahové turbulence. Momentálně se na svých sociálních sítích fanouškům svěřila, že již netvoří pár s tanečníkem ze StarDance Michalem Necpálem. Jak sama avizovala, již pár týdnů je zamilovaná do syna herce Miroslava Donutila (70) Martina Donutila (29).

Půvabná herečka Sára Affašová byla dlouhou dobu zamilovaná do tanečníka ze StarDance Michala Necpála, který v poslední sérii tančil s herečkou Veronikou Arichtevou

V té době bylo mezi Sárou a Michalem ještě vše zalité sluncem a někteří byli přesvědčeni o tom, že tahle láska vydrží všechno. Proto bylo pro mnohé fanoušky velkým překvapením, když hvězda Ulice na Instagramu zveřejnila, že již několik týdnů randí Martinem Donutilem.

"Už nějakou dobu tvoříme pár s Martinem Donutilem," odpověděla na Instagramu Sára na otázku, zda je ještě s přítelem. Podle informací Super.cz se Martin a Sára seznámili v souboru Městských divadel a vrkají jako hrdličky. Tak snad jim to vydrží.

Související články

Další články