Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREČKA ULICE KONČÍ! Sara Sandeva už v seriálu svou krásu ukazovat nebude!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Tak tohle rozhodně nepotěší diváky novácké Ulice. Krásná Sara Sandeva už od Nového roku totiž nebude v seriálu hrát, zmizí tak role Skyler van Ruyter, kterou měli všichni tak rádi!

Tak tahle zpráva na konci uplynulého roku nepotěšila diváky oblíbeného seriálu Ulice. Jedna z nejkrásnějších hereček, mladičká Sara Sandeva (19) totiž v Ulici končí.

“Rok 2016 se blíží ke konci stejně tak jako mé účinkování v seriálu Ulice. Skoro dva roky práce a má role Skyler van Ruyter. Mnozí z vás asi tomuto mému rozhodnutí nebudou rozumět, ale je na čase jít zase dál,” ohlásila svůj konec prostřednictvím Facebooku.

“Tento projekt mě posunul hodně daleko, naučil spousty věcí, poznala jsem díky tomu skvělé lidi, zkusila si poprvé zahrát anglicky mluvící roli a spousty dalšího. Doufám, že i vám příběh Skyler něco dal, tak jako mně. Děkuji celému týmu Ulice a vám,” zakončila svoje prohlášení a ranila tím určitě spoustu diváků, především pak mužských, protože právě ona byla ozdobou seriálu.

Uvidíme, jak se nyní bude vyvíjet role Franty Lišky, jejího seriálového přítele. Skončí v Ulici i on, nebo se to vše ještě pořádně zamotá? V každém případě ztrátu Skyler vnímáme jako velkou škodu…

Související články

Další články