Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější hádanka: Veronika Kubařová byla princeznou, pak královnou StarDance

Zdroj: Falcon
+ Dalších 5 fotografií
tanec
Veronice Khek Kubařové bylo pouhých 20 let, když si zahrála princeznu v pohádce Nejkrásnější hádanka. Ta vyšla v roce 2008 a diváci ji považují za jednu z nejkrásnějších moderních českých pohádek. V krásných šatech se Kubařové zalíbilo - od filmového kralování si o 11 let později odskočila na taneční parket a vyhrála StarDance.

Veronika Khek Kubařová patří mezi nejpůvabnější české herečky. I to je jedním z důvodů, proč v pohádce Nejkrásnější hádanka dostala roli princezny Rozmarýny. V princeznovských šatech se jí zalíbilo, jen střevíčky vyměnila za taneční boty a 11 let od natočení pohádky se vrhla na parket.

Kráska, která svou kariéru začala ve filmu Rafťáci, byla Českou televizí spojena s tanečníkem Dominikem Vodičkou Diváci od počátků soutěže StarDance nestačili zírat - Kubařová se ukázala jako přirozený talent.

Veronika a Dominik se díky své píli protančili až do úplného finále a stali se diváckými favority. Není proto divu, že dostali nejvíce hlasů a další dva páry s přehledem porazily. Léta poté, co Veronika Kubařová ztvárnila princeznu, se stala královnou tanečního parketu.

Související články

Další články