Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější golfistka na světě náhle zemřela! Co se krásné Abbey stalo?

Zdroj: facebook.com
Strašná rodinná tragédie. Takhle lze popsat příběh jednadvacetileté golfistky Abbey Trincové z Austrálie. Tato krásná a hlavně mladá dívka byla prozatím z neznámých důvodů nalezena na studentské koleji na Floridě mrtvá. Patřila mezi nejnadějnější golfistky světa a rodina neměla prostředky, aby své dítě dostala do rodného Melbourne. Proto se rozhodli, že se pokusí vybrat půl milionů korun, aby tělo své dcery mohli převézt a pohřbít tak Abbey doma.

Byla krásná, talentovaná a celý život měla před sebou. Tak by se dal popsat krátký život Abbey Trincové z Austrálie. Do Ameriky přicestovala v sedmnácti letech, aby se mohla co nejvíce věnovat golfu a studovat na univerzitě. Měla tak před sebou splnění svého velkého snu.

V současné době tam dívka dokončovala poslední ročník bakalářského studia. Bohužel, ten už nikdy nedokončí, protože byla minulý týden nalezena ve svém pokoji na studentských kolejích. Příčina smrti zatím není známá

Šokovaná a zdrcená rodina musela řešit závažný problém, jak převézt tělo své dcery zpět do Austrálie. Rozhodli se, že se pokusí vybrat půl milionu korun, aby tělo své dcery mohli pohřbít v poklidu doma.

"Pokud nám pomůžete, abychom mohli její tělo přivézt domů a pohřbít v Melbourne, bude to pro nás znamenat strašně moc," svěřuje se sestra krásné golfistky.

A jde vidět, že dobří lidé stále existují. Rodině se podařilo nasbírat potřebnou částku a může se tak se svojí nejmilovanější dcerou, sestrou a vnučkou rozloučit doma

Související články

Další články