Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější dvojčátka na světě: Tyhle holčičky vám doslova vyrazí dech!

Zdroj: IG: @clementstwins
+ Dalších 18 fotografií
Dvojčata
Mnoho lidí tvrdí, že to nejkrásnější na světě jsou děti, ať už vlastní, nebo cizí. Důkazem jsou dvojčata maminky Jaqi Clements, která před devíti lety na svět přivedla dcerky na chlup stejné. Společnost je považuje za nejkrásnější dvojčata na světě a už odmala byla předurčena k modelingu.

Ava a Leah jsou devítileté holčičky narozené v Kalifornii. Jaqi Clements, jejich maminka, pro web Brightside uvedla, že jim dali s manželem Kevinem jméno ještě předtím, než se narodily. "Přišly na svět o čtyři a půl týdne dřív. Naštěstí byly zdravé," prozradila.

Rodina je základ

Hned, jak se holčičky narodily, byli lékaři i sestry oslněni jejich krásou. Jen půl roku poté se Jaqi rozhodla představit dvojčata modelingu. To se však muselo odložit, protože se musela starat nejen o ně, ale navíc ještě o tehdy dvouletého syna Chase.

V roce 2017 to Jaqi zkusila znovu. Sehnala pár kontaktů a dvojčata zapsala ke dvěma různým agenturám. Na Instagramu jsou jako Clements Twins a sleduje je přes 1 700 000 lidí, profil řídí Jaqi s Kevinem. Otec tří dětí však nedávno prodělal rakovinu a musela mu být transplantována kostní dřeň. Celá rodina mu byla stále nablízku a dnes už je doma a zotavuje se.

Škola, modeling, co zábava?

Jaqi rozhodně nepodceňuje školní docházku, a tak focení domluvené přes Instagram plánuje na víkend nebo hned po škole. Děvčata tak mohou i nadále studovat. Pokud jde o focení s agenturou, mají dvojčata svého vlastního učitele, aby nezanedbala učivo. Jejich maminka chce, aby i odpočívala, když studují a pracují v tak mladém věku. Občas s děvčaty zajde na oběd, večeři anebo je prostě vezme ven.

Šťastná sedmička

Dvojčata se narodila 7. července, proto Jaqi věří, že sedm je jejich šťastným číslem. Ukázala jim proto svět modelingu až po jejich sedmých narozeninách. Rodiče věří, že jsou to úžasné zkušenosti, mnohdy cestují všichni společně na různá a zajímavá místa. A i když se sem tam sejdou ti, co dvojčata zkritizují, mají se Ava a Leah vždy na koho obrátit.

Související články

Další články