Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější dvojčata na světě: V sedmi letech si vydělávají jako modelky!

Leah Rose a Ava Marie
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Leah Rose a Ava Marie Clementinovy jsou dvojčata z Kalifornie. Jejich maminka jim založila Instagram, na kterém mají skoro 150 tisíc sledujících. Děvčátka jsou jednovaječná dvojčata, na čemž mají postavenou kariéru. Díky identickému vzhledu získávají tucty nabídek ke spolupráci!

Jejich ambiciozní maminka na svém blogu popisuje, jak se z dvojčat staly hvězdy. "Přednesla jsem jim svůj návrh a zjišťovala, jestli souhlasí. Zeptala jsem se, jestli si k tanečním kurzům a plavání nechtějí ještě zkusit modeling. Ani mě nepřekvapilo, když začaly nadšeně skákat sem a tam a říkaly, že se nemůžou dočkat," popisuje.

"Týden před Vánoci jsme zvládly šest focení a ony milovaly každou minutu," popisuje dál maminka.

Fotografové o dívkách říkají, že jsou naprosto úchvatné a už teď se chovají jako profíci. Samozřejmě se objevuje plno kritických hlasů. Podle mnohých by dívky v tak mladém věku neměly nosit make-up a nechat se fotit v pózách dospělých žen. Trend nejkrásnějších holčiček je ale holt trend, v poslední době se s nimi doslova roztrhl pytel

Přitom se je maminka snažila prodat do modelingové agentury už v době, kdy jim bylo 6 měsíců! Nakonec si musela na úspěch svých dcer pár let počkat, ale vyplatilo se to.

Související články

Další články