Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Nejkrásnější dívky Česka v kleci Oktagonu: Jako cage girl se objevila i čerstvá královna krásy

+ Dalších 8 fotografií

K bojovým sportům neodmyslitelně patří i krásné dívky. Fanoušci je moc dobře znají jako cage girls, tedy ty krásky, které se procházejí po kleci a odpočítávají kola soubojů s čísly nad hlavou. A jinak tomu nebylo ani na posledním galavečeru Oktagonu, kde se této role chopily nejkrásnější dívky Česka! Po kleci se prošla čerstvá královna krásy Justýna Zedníková a loňská vítězka Kristýna Pyszko. Podívaná byla i mimo zápasy! Jak si dívky nelítostné souboje užily? A randily někdy se zápasníkem? Nejen o tom se rozpovídaly pro eXtra.cz. 

Podívaná na senzační zápasy, podívaná i mimo ně! Přesně tak to vypadalo na posledním galavečeru organizace Oktagon MMA, na turnaji číslo 43, který se uskutečnil v pražské O2 areně. Organizátoři uspořádali svůj doposud vůbec nejdražší turnaj, který vyvrcholil bojem o titul mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou.

Nedílnou součástí galavečerů bojových sportů jsou krásné dívky, které diváci znají jako cage girls. Této role se na Oktagonu 43 chopily rovnou nejkrásnější dívky Česka! V kleci se prošla čerstvá královna krásy Justýna Zedníková a loňská vítězka titulu Miss Czech Republic Krystyna Pyszko.

Nejkrásnější dívky Česka na Oktagonu

„Musím přiznat, že MMA jsem nikdy moc nesledovala, takže tohle je taková moje premiéra,“ rozpovídala se Justýna v rozhovoru pro eXtra.cz. Nádherná blondýnka si však atmosféru ve vyprodané O2 areně velmi užila, i když přiznala, že ne vždy jí byla podívaná na zápasníky zrovna dvakrát příjemná.

„Je to super, hlavně ty emoce. Prožívali jsme to. Z mé strany to ale bylo takové nepříjemné, není mi příliš dobře z krve, takže jsem nejednou musela odvrátit zrak,“ přiznala s humorem současná česká královna krásy, která se rozpovídala i o plánech se získanou korunkou, jak si můžete přehrát v náhledovém videu.

Randění se zápasníkem

Randila tahle kráska v minulosti s některým z našich českých zápasníků? „Ne,“ říká jednoznačně. Do budoucna na této skutečnosti ani nehodlá nic měnit. Justýna je totiž dlouhou dobu šťastně zamilovaná, a jak se nechala před časem slyšet i na finále Miss Czech Republic, na kterém nechyběla redakce eXtra.cz, neobává se ani pověstné „missí nemoci“. „Opravdu se toho nebojím, u nás to nehrozí, prohlásila kráska. Podívejte se na naši čerstvou královnu krásy v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy