Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější dívka Česka Denisa Spergerová bojuje o titul: Nesmí ztratit krok, radí Sam Dolce

Zdroj: Se souhlasem D. Spergerové / Styling Sam Dolce / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
hrdost
Loňská vítězka prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20) odletěla reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží krásy Miss Grand International do Thajska. Ač musela na poslední chvíli nahradit Barboru Aglerovou, která se zranila, má kráska velkou šanci umístit se na jedné z prvních příček. Proč byla Denisa vybrána jako nejvhodnější kandidátka k reprezentaci? Čím předčila ostatní a další detaily prozradil pro eXtra.cz hvězdný stylista a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.

Vítězka loňského ročníku soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová aktuálně reprezentuje Česko na prestižní světové soutěži krásy Miss Grand International v Thajsku. Půvabná brunetka, jež v minulosti reprezentovala Českou republiku na Miss World musela nahradit v účasti na soutěži modelku Barboru Aglerovou, která se vážně zranila.

Organizace Miss Czech Republic, v čele s ředitelkou Taťánou Makarenko (31) tak musela připravit Denisu opravdu narychlo, a povedlo se. Denisa odletěla koncem února do Thajska, a mezi účastnicemi jedné z nejprestižnějších světových soutěží krásy je horkou kandidátkou na jednu z prvních příček či se stát absolutní vítězkou.

Stylista hvězd Sam Dolce o Denise: Její kvality a přesah vidí celý svět

Hvězdný stylista Sam Dolce, který s Miss Czech Republic roky úzce spolupracuje, pro eXtra.cz promluvil o tom, zda má Denisa šanci odnést si vítěznou korunku krásy.

"Denisa má všechny kvality, které by vítězka nejen národní, ale i světové miss měla mít. Náš tým ji velmi dobře připravil a samozřejmě s ní sdílíme každý den a jsme jí neustále při ruce. Denisa začala velmi dobře a je řazená ve statistikách do top 5 či jako absolutní vítězka, což dokazuje, že je to dívka na svém místě a její kvality a přesah vidí celý svět. Bude samozřejmě záležet na celém měsíci jejího soutěžení, ale věříme, že má na to být na stupních vítězů. Start se jí podařil, tak musí krok udržet a zvládnout to."

Konkurence je obrovská, avšak vítězství dívce změní život

Sam Dolce se podílí nejen na stylingu, v Miss Czech Republic má podstatné slovo i ve výběru dívek, a to jak nových, tak i při výběru právě Denisy, která jasně předčila ostatní možné kandidátky.

"Konkurence na těchto prestižních gigantických soutěžích, na které máme licenci, je každoročně obrovská. O to větší úspěch znamená, když dívka obsadí 1. místo, soutěž jako Miss Grand International jí skutečně změní život. Získala velmi dobře placený kontrakt a plnila by své povinnosti zejména v Thajsku, kam se musí vítězka přestěhovat," prozradil Sam Dolce pro eXtra.cz

Související články

Další články