Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější dítě šoubyznysu? Dcera Drew Barrymore vás opravdu dostane!

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Ó náš bože! Zásadně nedoporučujeme si tyhle fotky projíždět, pokud právě ovulujete! Pravděpodobně se totiž budete chtít okamžitě rozmnožovat! Tyhle roztomilé holčičky totiž vypadají jako učinění andílci!

Blondýnky prostě vládnou světu, a to v jakémkoliv věku. A tahle blondýnka tedy pohnula tím naším. Vyvedla se totiž opravdu dobře. Vlastně se ani není čemu divit, mamina Drew se proslavila také jako malý andílek z E. T. mimozemšťana a do povědomí diváků se vryla svou roztomilostí. Její dcerky však rozhodně nezůstaly pozadu. Obzvláště starší Olive!

S ní vyrazila Drew na charitativní událost na podporu pediatrů v New Yorku. A fotografové se jen předháněli, kdo zvěční Olive lépe. Když se potom začala mazlit s obřím králíčkem, všichni šli do kolen. Maličká Olive Kopelman je opravdu populární dítko a před kamerami a fotoaparáty se vůbec nestydí. Své o tom ví i Ellen DeGeneres, kterou spolu holky nedávno navštívily.

V jejím pořadu promluvila Drew o svém loňském rozvodu s otcem svých ratolestí Olive a Frankie. S Willem Kopelmanem byla od roku 2012 a jejich rozvod pro ni byl prý hotovou noční můrou. „Tolik jsem chtěla děvčata vychovávat v ultra tradiční rodině, ale všechno to dopadlo přesně naopak. Někdy se holt cesta, po které kráčíte, vyvine úplně jinak, než jak si ji představíte,“ svěřila se v pořadu.

Související články

Další články