Svatba Michala Hrdličky a Karolíny Plíškov byla pro všechny pořádným překvapením. Plíšková a Hrdlička se rozhodli vzít v romantickém Monaku. Na svatbu dorazilo jen dvanáct hostů. Mezi přítomnými byla pouze rodina a nejbližší přátelé.

Svatbu si ale oba dva jistě užili. Nejdříve se k monacké radnici dostavil ženich a za patnáct minut ho následovala jeho vyvolená. Obřad proběhl krátce po druhé hodině odpolední. Úspěšná tenistka měla na sobě nádherné šaty a vypadala jako antická bohyně.

K radnici Karolínu přivezl stříbrný Rolls Royce. Moderátor a tenistka se zasnoubili loni v létě. „Příští rok už budu její manžel,“ řekl tehdy Michal Hrdlička portálu Idnes.cz. A své slovo také dodržel. Na veselce nechyběli ani hvězdní hosté.

Za svědka šel Hrdličkovi jeho kamarád a bývalý kolega Petr Suchoň. Podle informací ČTK šla Plíškové za svědkyni její sestra Kristýna. A pokus vás zajímá, jaké bude mít nyní tenistka příjmení, tak v tomhle měli oba dva už dávno jasno.

"Vezme si mé jméno. Pro fanoušky a na tenisovém okruhu ale zůstane kvůli marketingu Karolína Plíšková, jelikož její jméno je dobrá značka,“ sdělil Hrdlička.