Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější den v životě Hrdličky a Plíškové: Dojemné vyznání, přepych a hvězdní svědci!

Na svatbě byla rodina a přátelé.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 44 fotografií
Michal Hrdlička (29) a tenistka Karolína Plíšková (26) do toho dneska v odpoledních hodinách konečně praštili. Dvojice spolu randila 2,5 roku a zasnoubení byli od loňského srpna. O svatbě téměř nikdo netušil a zúčastnilo se jí pouhých 12 hostů. Na veselce pár rozhodně nešetřil. Kdo z hvězd šel svatebčanům za svědky?

Svatba Michala Hrdličky a Karolíny Plíškov byla pro všechny pořádným překvapením. Plíšková a Hrdlička se rozhodli vzít v romantickém Monaku. Na svatbu dorazilo jen dvanáct hostů. Mezi přítomnými byla pouze rodina a nejbližší přátelé.

Svatbu si ale oba dva jistě užili. Nejdříve se k monacké radnici dostavil ženich a za patnáct minut ho následovala jeho vyvolená. Obřad proběhl krátce po druhé hodině odpolední. Úspěšná tenistka měla na sobě nádherné šaty a vypadala jako antická bohyně.

K radnici Karolínu přivezl stříbrný Rolls Royce. Moderátor a tenistka se zasnoubili loni v létě. „Příští rok už budu její manžel,“ řekl tehdy Michal Hrdlička portálu Idnes.cz. A své slovo také dodržel. Na veselce nechyběli ani hvězdní hosté.

Za svědka šel Hrdličkovi jeho kamarád a bývalý kolega Petr Suchoň. Podle informací ČTK šla Plíškové za svědkyni její sestra Kristýna. A pokus vás zajímá, jaké bude mít nyní tenistka příjmení, tak v tomhle měli oba dva už dávno jasno.

"Vezme si mé jméno. Pro fanoušky a na tenisovém okruhu ale zůstane kvůli marketingu Karolína Plíšková, jelikož její jméno je dobrá značka,“ sdělil Hrdlička.

Mohlo by vás zajímat

Další články