Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější den Jakuba Voráčka: Kvůli NAROZENÍ SYNA spal 3 hodiny, pak zdrtil Lotyše

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 29 fotografií
ms v hokeji 2019
Pro Jakuba Voráček byl čtvrtek velmi důležitým dnem. Narodil se mu syn a Jakub tak spěchal ze Slovenska do porodnice v Česku a odtud zase zpět na mistrovství světa. I přes nedostatek spánku bylo vidět, že ho narození syna povzbudilo, proti Lotyšsku totiž bojoval lépe, než kdykoliv předtím.

Jakub Voráček slaví hned dva úspěchy v jednom dni. Jeho přítelkyně Markéta Burešová (25) porodila ve čtvrtek nad ránem hokejistovi syna. Voráček se tak stal podruhé otcem. Prvního syna má s Američankou Nicole, se kterou se před nějakou dobou rozešel právě kvůli nevěře s Markétou. Z porodnice spěchal zpět na Slovensko, kde během zápasu proti Lotyšsku podal neuvěřitelný výkon.

Pro Jakuba Voráčka byl celý čtvrtek nesmírně náročný, na odpočinek měl jen minimum času.„Něco takového jsem ještě nezažil. Celý den byl hektický, moc jsem toho nenaspal… Ale jsem rád, že jsem se vrátil k týmu a že vše proběhlo hladce. Všichni jsou zdraví a spokojení,“ řekl Voráček při rozhovoru pro server iSport.cz.

Voráček prý netušil, jak se zápas vyvede. „Já od toho zápasu moc neočekával. To cestování, hektika… Ani nevím, co jsem po tom gólu řval. Byl jsem natěšený, navíc to byl klíčový gól. Dostal nás do vedení,“ řekl sebevědomě. Dokonce možná i puk, se kterým tak výborně hrál, se dostane k jeho synkovi. „Já si ho nevzal, ale maséři mi ho asi sebrali. Já moc gólů nedávám, tak jsem rád, že to tam zrovna dneska spadlo. A hlavně jsem rád, že jsem mohl pomoci týmu,“ sdělil hrdý táta a hokejista.

Během zápasu mohl být zraněn. „Já měl prázdnou bránu před sebou, a kdybych neuhnul, tak by mě trefil do hlavy. To bylo zbytečné. Jsem rád, že mě netrefil, protože by to nedopadlo dobře. Ale aspoň to bylo vyšperkované, zápas měl grády,“ dodal Voráček.

Související články

Další články