Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejkrásnější dárek pod stromeček? Eva Čerešňáková stráví Vánoce s přítelem Martinem, kterého pustili z nemocnice...

Nejkrásnější dárek pod stromeček? Eva Čerešňáková stráví Vánoce s přítelem Martinem, kterého pustili z nemocnice...
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Krásná Eva Čerešňáková (31) má velký důvod k radosti. Letošní Vánoce budou pro ni jedny z nejkrásnějších. Majitelka soutěže krásy Česká Miss stráví Štědrý den se svým partnerem Martinem, který byl dlouhodobě hospitalizován kvůli vážným zdravotním problémům.

Partner uhrančivé Evy musel být před pár měsíci hospitalizován kvůli akutnímu zánětu slinivky břišní, který se rozvinul do těžké formy. S Martinem to nevypadalo vůbec dobře, dokonce byl v umělém spánku. Jenže před pár týdny přišla první pozitivní zpráva: jeho zdravotní stav se zlepšil. Teď je všechno na mnohem lepší cestě - Martina Ditmara lékaři propustili do domácí péče

"Jsem šťastná, že po více než čtyřech měsících je Martin z nemocnice doma. Byly to hodně náročné měsíce pro něj, jeho nejbližší, ale i pro mě. Věřím, že to nejhorší je již za námi. Díky skvělé práci a nasazení lékařů i zdravotních sester na ARO v krajské nemocnici ve Zlíně se dostal z hodně vážného stavu. Je to zázrak a o to krásnější bude vánoční období i konec roku, když už je Martin doma a ten nový, snad méně náročný, rok přivítáme společně," prozradila eXtra.cz talentovaná Eva.

Oba partneři za sebou nechali kus poctivé práce, i když se našlo mnoho zlých jazyků, kteří by nejraději viděli Českou Miss v troskách. To se ale nestalo a ani nestane. Naopak, majitelé soutěže se těší, nový ročník České Miss 2018 je totiž v plném proudu a již od ledna se začne hledat nová královna krásy. První casting se uskuteční 27. ledna v Olomouci.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy