Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žilková ví, jak rozmazlovat. Kordula dostala k sedmnáctinám vlastního koně, ve stáji už přitom jednoho má

+ Dalších 16 fotografií

Dcera Veroniky Žilkové (60) má dneska svůj velký den. Kordula Stropnická totiž slaví sladkých sedmnáct. A oblíbená herečka na svém nejmladším dítěti rozhodně nešetřila. Redakci eXtra prozradila, že jí k narozeninám pořídila koně. A prý nebyl rozhodně levný. 

Společnou oslavu sice nechystají, Veronika Žilková ale na své dceři Kordule, která má dneska 17. narozeniny, rozhodně nešetří. Redakci eXtra.cz během novinářské projekce filmu Spolu, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí, prozradila, že jí k narozeninám pořídila čtyřnohého přítele. A rozhodně nejde o pejska.

„Kordulce se zranil kůň, takže jsme pořizovali druhého koně. A to je taková investice, že si myslím, že jsem tím spláchla několikery narozeniny. Včera jsem navíc tajně propašovala balonky s číslem sedmnáct,“ prozradila hrdá maminka, která se sice plácla pořádně přes kapsu, se společnou oslavou ale nepočítá.

„Myslím, že bude chtít slavit se svými vrstevníky,“ uvedla chápavě na dotaz ohledně rodinné oslavy Žilková, která s takto drahým dárkem možná své dceři chce vynahradit i absenci otce v jejím životě. Není totiž tajemstvím, že se s jejím tatínkem Martinem Stropnickým za velmi dramatických okolností, kdy se s ní rozešel po e-mailu a následně vyšlo najevo, že randí se svou o 35 let mladší podřízenou, rozvádí.

Sama už ale není ani Žilková, která právě na projekci filmu Spolu dorazila ruku v ruce se svým novým partnerem Josefem Holomáčem, jehož identitu před několika dny odhalila pro primácký ShowTime. Velký rozhovor o jejich vztahu a jak bývalého člena legendární rockové kapely Argema přijala její rodina, přineseme zítra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy