Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejkrásnější dárek k Vánocům. Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová oznámili další přírůstek do rodiny

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová.
Zdroj: se souhlasem L.Šafářové/patrikpseja.photography
+ Další 4 fotografie
šťastná zpráva

Jeden z nejradostnějších dárků si k letošním Vánocům nadělili hokejista Tomáš Plekanec (39) a tenistka Lucie Plekanec Šafářová (34). Jejich rodinka se totiž rozroste o dalšího člena. Malé Leontýnce (2) rodiče v příštím roce přivedou na svět bratříčka nebo sestřičku. Šťastný pár to oznámil prostřednictvím sociálních sítí.

Vánoční překvapení

Šťastnou novinu oznámili Tomáš a Lucie svým fanouškům a sledujícím na sociálních sítích po půlnoci Štědrého dne.

„Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!“ napsala se srdíčkem Lucie.

„U nás ty příští budou zase o něco bláznivější! #4 na cestě!“ ukázalo se zase u Tomáše.

Všímavým možná mohlo dojít, že se něco peče, už když Lucie na Instagramu sdílela fotku jejich dcery Leontýnky s přáním k jejím druhým narozeninám, kam připsala:

Dnes jsou to 2 roky, co nám přišla do života! Ukázala mi, co je to opravdu milovat a jaké je největší štěstí v životě! Děkuji za každý den, který tě máme! Často je to jízda o nervy, nikdy se nenudíme a často smějem! Těším se na další dobrodružství, které nám život přinese!

​Tímto mohla slavná tenistka mezi řádky naznačit, že si pro ni a Tomáše život přichystal o další kus lásky navíc.

Plný dům

Do rodiny Plekancových tak přibude další kluk nebo holčička. Vzhledem k tomu, že má hokejista z předchozího manželství se zpěvačkou a herečkou Luckou Vondráčkovou (41) syny Matyáše a Adama, mají se Lucie s Tomášem na co těšit, domov se čtyřmi dětmi je sice asi náročný, ale o to víc je pak doma veselo.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy