Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejistota Terezy H. brzy pomine: Víme, kdy se pašeračka se dozví, jak dlouho bude sedět!

Zdroj: Lahure News
+ Dalších 19 fotografií
Heroinová Tereza
Dlouhých 10 měsíců čeká pašeračka heroinu Tereza H. (22) na verdikt. Ten měl padnout už dnes, místo toho bylo soudní jednání opět odročeno. Známe termín, kdy by to už konečně mohlo klapnout!

Případ Terezy H. z Uherského Hradiště, která se z Pákistánu pokoušela pašovat 9 kilogramů heroinu, se vleče už od ledna. Dívka, která se živila i jako luxusní společnice, od té doby žije v nekončící nejistotě.

Při dnešním stání byl vyslechnut poslední svědek. Výpověď celního vyšetřovatele, jež měl Terezu od samého počátku na starosti, ale soudce neuspokojila. Místo vynesení verdiktu se tak česká rodačka dočkala dalšího odročení.

Napětí a strach, jak dlouhou dobu za pákistánským katrem vyfasuje, by ale měly pominout už zítra. Jak informovalo ministerstvo zahraničí, poslední výslech bude pokračovat od středečních brzkých hodin a verdikt by měl být vynesen záhy.

Po 10 měsících by se tak Tereza konečně měla dozvědět, na jak dlouho se ocitne na druhé straně mříží. Až potom se bude opět moct setkat s rodinou, která na ni na Moravě čeká…

Související články

Další články