Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejistota ohledně koncertů Hanky Zagorové: Kvůli jejímu zdravotnímu stavu se už některé zrušily

Zpěvačka Hana Zagorová.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Nemoc
V uplynulých týdnech se spekulovalo o nepříznivém zdravotním stavu Hany Zagorové (74). Ona sama pak potvrdila, že skončila v nemocnici kvůli koronaviru. Hanka má až do konce roku naplánovanou spoustu koncertů. Jenže jak to teď vzhledem ke zpěvaččině špatnému stavu bude?

O špatném zdravotním stavu Hany Zagorové se mluvilo už nějakou dobu předtím, než ona sama potvrdila, že je v nemocnici. Tam se ocitla kvůli vysokým horečkám, které u ní vyvolala nákaza nemocí covid-19. Minulý týden se zpěvačka vrátila domů a vypadalo to, že už se bude vše jen zlepšovat. Bohužel se ale do nemocnice musela znovu vrátit.

Naplánované koncerty

Hanička Písnička má do konce roku naplánovanou řadu koncertů. Kvůli náhlému onemocnění však muselo být již několik koncertů zrušeno. "Vzhledem k onemocnění Hany Zagorové se páteční koncert přesouvá. Nový termín koncertu vám sdělíme v brzké době," informovalo například město Týn nad Vltavou.

Nejbližší termín dalšího koncertu je 16. 9., tedy tuto středu. Koncert ve Velkém Meziříčí byl ovšem také zrušen. A jak to bude s dalšími koncerty? Kolem nich panuje velká nejistota. Pořadatelé nevědí, jestli bude Hanička schopná vystoupit.

Místa, kde má Zagorová zpívat, mají přislíbeno, že by o sobě měla dát vědět do konce týdne. Zatím tedy koncerty platí. "Koncert pořád platí. Čekáme do středy, jestli se nějak vyjádří manažer paní Hanky. Pokud se koncert zruší, zatím nevíme, zda bude náhradní termín," řekla mluvčí Kina Metropol v Olomouci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy