Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejhubenější česká herečka Pavla Vitázková se opět zakulatí. Čeká totiž druhého potomka

Pavla ještě donedávna byla kost a kůže.
Co se zdálo nemožné, se stalo skutečností. Herečka Pavla Vitázková, která ještě donedávna strašila svou kostnatou postavou, čeká své druhé dítě. I přes muší váhu se jí podařilo otěhotnět. Kdy se miminko narodí? Už zná pohlaví?

Herečka Pavla Vitázková (37) byla většinu svého života holka krev a mlíko. Jenže poté, co před dvěma lety porodila vytouženou dceru Barborku, tak rapidně zhubla. Shodila více než dvacet kilo, až svou postavou začala lekat všechny kolem, vždyť se z ní stala kostra potažená kůží.

Ale i přesto, že váží jak školačka ze základní školy, tak se jí podařilo znovu otěhotnět a bude se zas zaoblovat. Což je jedině dobře, protože kdo chce koukat na vychrtliny, Pavle to vždy slušelo s pár kily navíc.

Zatím ještě neví, jestli to bude chlapeček nebo zas holčička, ale příchod miminka s manželem očekávají v červnu. Snad herečce pak zas „nehrábne“ a nezhubne až příliš. Pavlo, opravdu to pak není hezký pohled.

Mohlo by vás zajímat

Další články