Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nejhříšnější vánoční píseň: Víme, u kterého songu se nejvíc mazlíte

Nejhříšnější vánoční píseň: Víme, u kterého songu se nejvíc mazlíte
Zdroj: pixabay.com
+ Další fotografie
Vánoce
Vánoce jsou už pomalu za dveřmi a všichni tak nějak tuší, že letos budou úplně jiné než všechny předchozí. Pandemie koronaviru ovlivnila miliony životů. Psychologové a odborníci se shodují na tom, že každoročně jsou vánoční svátky pro řadu lidí velmi psychicky náročné a současná situace tomu příliš nepřidává. Co se ale týče milostných pletek během vánočních svátků a nevěr, tak ty nepolevují v žádné době. Který den je nejoblíbenější na milostné hrátky a jaký je populární hit při souložení?

Přes 80 % lidí má o Vánocích větší náladu na sex. Nejoblíbenějším dnem na milostné hrátky je Štědrý den a Silvestr. Kromě toho narůstá i četnost nevěr. Zhruba třetina lidí přiznává, že svou polovičku v čase kolem Vánoc podvedla.

Populárním hudebním doprovodem při sexu je hit zpěvačky Mariah Carey All I Want For Christmas Is You či Last Christmas. Oblíbené jsou i "vánoční" sexuální polohy v čele s "líným sněhulákem" a "obscénním Santou".

Ve svých průzkumech to zjistila britská seznamka pro zadané IllicitEncounters.com. Vánoční svátky jsou nejen časem rodinné pohody a setkávání, ale také milostných dobrodružství ve dvou. Čtyři z pěti lidí považují Vánoce za "afrodiziakální" a více v této roční době touží po sexu.

Nejoblíbenějším dnem pro sváteční sex je přímo Štědrý večer (pro 44 % lidí), následuje Silvestr (28 %), Boží hod vánoční (17 %), Nový rok (6 %) a 2. svátek vánoční (5 %). Uvádí to nedávná studie mezi dvěma tisícovkami lidí, provedená britskou webovou seznamkou pro zadané IllicitEncounters.com.

Z ní mimo jiné vyplývá i to, že celých 84 % lidí od vánočního sexu dokonce neodradí ani to, když u nich zrovna přespává návštěva. Pětina párů prý již byla při milostných hrátkách příbuznými přistižena a 52 % lidí naopak zaslechlo při vánočním milování během návštěvy někoho z rodiny.

Na druhou stranu v prosinci narůstá i četnost nevěr. "Necelé čtyři desetiny lidí přiznávají, že právě čas kolem Vánoc je nejpravděpodobnějším obdobím, kdy by svého partnera či partnerku podvedli, a celá třetina se k takové nevěře přímo přiznává, a to zejména v souvislosti s firemními vánočními večírky," vysvětluje Adam Durčák ze sex-shopu.

Sezonní písně i polohy

Lidé si rádi při sexu dopřávají hudební doprovod a nejinak tomu bývá i u vánočního milování. Podle zmíněného průzkumu je v tomto ohledu nejoblíbenější píseň All I Want For

Christmas Is You od Mariah Carey. Tu následuje Last Christmas od dua Wham! a Fairytale of New York od The Pogues a Kirsty MacColl.

"O vánočních svátcích páry rovněž více experimentují, k čemuž jim nahrává nejen volný čas, ale často také erotické dárky, které si partneři nadělili pod stromeček – mezi klasiku patří erotické prádlo či vibrátory. Experimentuje se ovšem kupříkladu i s novými sexuálními pozicemi," uvádí Adam Durčák.

Z těch jsou podle dalšího průzkumu seznamky IllicitEncounters.com oblíbené hlavně pozice "líný sněhulák" (Lazy Snowman) a "obscénní Santa" (Dirty Santa).

"Při líném sněhulákovi partneři leží na boku, žena zády k muži, který se k ní tulí a proniká do ní zezadu. Je to pomalá pozice, ideální pro ranní mazlení. U Santy, jak se dá očekávat, je muž posazen na židli a partnerka mu sedí na klíně, zády k němu," popisuje Adam Durčák.

Zdroj: Ruzovyslon.cz (Zdroj: sexshop Růžový slon)

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy