Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejhranější hit současnosti Despacito v Malajsii neuslyšíte. Jeho text lidi pobuřuje!

+ Další fotografie
Žhavý letní taneční hit Despacito vytopoval žebříčky světových hitparád rychlostí světla a už na něj trsá snad úplně každý. Hit se vryl do paměti i těm, kteří nepatří zrovna mezi příznivce Justina Biebera. Přesto na světě ještě existují místa, kde se tato pecka přestala hrát. Malajsie vydala zákaz hrát Despacito ve státním rádiu a televizi. Na tamní obyvatelstvo je text totiž až příliš sexy!

„Chci tě svléknout polibky, podepsat se na stěny tvého labyrintu… dovol mi projít tvé nebezpečné zóny… budeme to dělat na pláži, dokud vlny nebudou křičet…“ takhle nějak zní text letního hitu, který pobláznil svět. A právě ten se trochu nezamlouvá malajským politikům. Tamní ministr komunikace Salleh Said Keruak však zdůraznil, že píseň mohou stále uvádět soukromé stanice a internet. Zákaz se navíc samozřejmě netýká remixu s Justinem Bieberem.

Právě Justin se totiž zasloužil o to, že tato španělská skladba vyplnila první místa světových hitparád a stala se nejsledovanější skladbou všech dob na hudebních streamovacích platformách. Videoklip je třetím nejsledovanějším videem na YouTube.

Neuvěřitelný úspěch byl překvapením i pro samotné interprety. Světu neznámý portorikánský hřebec Luis Fusi chtěl pouze s padlým hitmakerem Daddym Yenkeem natočit taneční hit. Když se pak do situace vložil Bieber, věci nabraly úplně jiný spád. Neméně reklamou hitu byl i trapas, kdy samotný Bieber zapomněl svůj text a místo španělských slov zpíval bla bla bla.

Mohlo by vás zajímat

Další články