„Chci tě svléknout polibky, podepsat se na stěny tvého labyrintu… dovol mi projít tvé nebezpečné zóny… budeme to dělat na pláži, dokud vlny nebudou křičet…“ takhle nějak zní text letního hitu, který pobláznil svět. A právě ten se trochu nezamlouvá malajským politikům. Tamní ministr komunikace Salleh Said Keruak však zdůraznil, že píseň mohou stále uvádět soukromé stanice a internet. Zákaz se navíc samozřejmě netýká remixu s Justinem Bieberem.

Právě Justin se totiž zasloužil o to, že tato španělská skladba vyplnila první místa světových hitparád a stala se nejsledovanější skladbou všech dob na hudebních streamovacích platformách. Videoklip je třetím nejsledovanějším videem na YouTube.

Neuvěřitelný úspěch byl překvapením i pro samotné interprety. Světu neznámý portorikánský hřebec Luis Fusi chtěl pouze s padlým hitmakerem Daddym Yenkeem natočit taneční hit. Když se pak do situace vložil Bieber, věci nabraly úplně jiný spád. Neméně reklamou hitu byl i trapas, kdy samotný Bieber zapomněl svůj text a místo španělských slov zpíval bla bla bla.