Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejhoršího toreadora na světě SEJMUL BÝK! Oko mu vylétlo z DŮLKU!

Toreador je snad nesmrtelný!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Nejhorší toreador na světě Juan José Padilla (43) opět doplatil na týrání býků na koridě. Již dříve mu zvíře vypíchlo oko, a tak o něj přišel přímo na koridě. Nyní se na něj rozzuřený býk vrhl znova! Nabodl ho takovým způsobem, že mu vylétlo i to umělé oko z důlku.

Juan José Padilla se zřejmě nepoučil. Už jednou ho při zápase v Zaragoze býk nabodl přímo do oka a přišel o něj. Místo něj má oko umělé a mezi býky ho to láká neustále. Později se totiž do koridy vrátil a osud pokoušel znovu. O incidentu informovala španělská média abc.es, excelsior.com, heraldo.es nebo lasprovincias.es.

Bohužel se ale vrhl na něco, co mu vůbec nejde. Býky v koridě týrá pro potěšení diváků a vypadá to, že snad ani neví, jak na to. V nemocnici už skončil několikrát, jenže se pak vždy zvedne a zamíří si to k býkům. Ne omylem ho spousta lidí nazývá nejhorším matadorem na světě!

Všem pro smích byl v neděli ve Valencii. Snažil se zkrotit rozzuřeného býka, jenže ten se na něj vrhl, nabodl ho a odmrštil do dálky. U toho mu odlétlo jeho umělé oko z důlku a sledovat ho mohly tisíce lidí. Kdy už si konečně uvědomí, že by tohle prostě dělat neměl a začal se věnovat něčemu smysluplnějšímu.

Související články

Další články