Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší zpěvák Česka Leoš Mareš i nadále tahá za nos své fanoušky! Nejlepší dojička všech dob!

Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Moderátor, milovník žen, lev salonů, ale i recitační zpěvák číslo jedna, to je, dámy a pánové, Leoš Mareš. Dnes je tématem číslo jedna jeho druhý a JEDINÝ koncert v životě. Tohle je opravdu fór všech fórů!

Jediný koncert v životě. Tak přesně takhle nazval Leoš Mareš (40) koncert a napůl party, jež pořádá v den čtyřicátých prvních narozenin. A jak už to tak u Leoše bývá, pouhý týden po zahájení předprodeje nastala změna. Svůj jediný koncert v životě uspořádá pro jistotu hned dvakrát!

Taktika, kterou běžně používá kapela Elán a další, se opět osvědčila. Haló, haló, tento koncert bude jediný a už nikdy v životě nezahrajeme ani na hasičském bálu! To zkrátka musíte vidět, že jo...

Leoš se holt řídí svým týmem v čele s majitelem Evropy 2 Michelem Fleischmannem Jenom týden poté, co Leoš zahájil předprodej lístků JEDINÉHO koncertu v životě, oznámil, že hned následující den uskuteční druhý koncert svého života. Jak dojemné.

„Tolik lidí nesehnalo lístky. Moc mě to mrzelo. Tak jsem od pátku řešil, jestli přidat koncert nebo nepřidat. Omlouvám se, podlehl jsem. Děláme maximum, aby to stálo za to. Je mi líto, že ten druhý koncert je. Chtěl jsem, aby byl jedinečný, ale tolik lidí mi volalo, když jsme oznámili, že je vyprodáno, že jsme museli přidat,“ říká posměšně Leoš Mareš, který opětovně slibuje své známé hity, hvězdné hosty, živou kapelu, kožich a zkrátka velkolepou show, která se nebude již nikdy opakovat. Podle afektovaného hlasu při této citaci je nám jasné, že Leošova show má být lepší než koncert kapely Queen v čele s Freddiem Mercurym.

S ohledem na fakta není možné jeho řečem věřit. Rozhodnutí na uspořádání druhého koncertu je sice fajn, ale jen tak najít ve Fóru Karlín volný termín už taková sranda není. Je tudíž jasné, že vše bylo naplánováno dopředu, a to důkladně.

Nicméně dnes prodat ⅔ sálu během první hodiny od zahájení prodeje, tomu už se říká umění! Všechna čest.

“Musím si vymyslet i pro ten druhý koncert jedinečný překvapení!” dumá Leoš Mareš v éteru Evropy 2. “Tak se pak jdi rovnou zabít, to by byla teprv jedinečná show!” odvětil mu jeho letitý parťák Patrik Hezucký (48)… No tak se necháme překvapit.

Související články

Další články