Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší výkon za celou éru Tváře? Schneiderová předvedla transvestitní J.Lo , lidé nešetří drsnou kritikou

+ Dalších 9 fotografií
Podívejte se na vystoupení z dalšího dílu páté řady oblíbené televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kterou vysílá televize Nova. Známá česká herečka ztvárnila legendární zpěvačku Jennifer Lopez (49). Výkonu Jitky Schneiderové (45) se ale většina diváků vysmívá a kritikou rozhodně nešetří. Co fanouškům na Jitčině vystoupení vadilo nejvíce?

Včera jsme mohli vidět další díl oblíbené pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Spousta soutěžících předvedla hodně pozoruhodných výkonů a porota se tetelila blahem. Bohužel tentokrát nesedla písnička Jitce Schneiderové, která to neschytala ani tak moc od poroty jako od fanoušků.

Herečka se měla převtělit do latinskoamerické divy Jennifer Lopez (49). První problém byl, že diváci ji nemohli ani poznat. Maskéři podle nich odvedli v Jitčině případě hodně špatnou práci a herečka nebyla zpěvačce vůbec podobná.

Mnohem horší byl ale Jitčin výkon. Lidé jí začali okamžitě vytýkat katastrofální angličtinu. „Dobrá angličtina. Jsem myslela, že pojedu,“ píše se v komentářích. Jenomže pak se začala objevovat dost drsná kritika a fanoušci přirovnávali Jitčin kostým k transvestitovi.

„Co ta podoba? Vypadala jako nějaký transvestita,“ nebere si slečna servítky. „Zpívat moc neumí, angličtina hrozná. Je studená jako psí čumák. K Jennifer Lopez se to ani nepřiblížilo,“ stěžuje si další.

Pravdou je, že tohle vystoupení opravdu nebylo ono a na samotné Jitce bylo poznat, že se v roli ohnivé Jennifer moc necítí. Tak snad se jí příště bude dařit mnohem lépe.

Související články

Další články