Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nejhorší Vánoce Moniky Štikové: Stráví je za volantem a bez dárků?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 145 fotografií
Cože?!
Aby se měla Monika Štiková (46) v Německu dobře, musí tam makat. To, co domů přinese její zajda Petr Binias (21), pro oba zkrátka nestačí. Podle toho budou vypadat i jejich první společné Vánoce. Matka Ornelly (25) a Charlotte (22) svěřila redaktorům eXtra.cz, jak to u nich během svátků chodí s dárky.

Monika Štiková od svého mladičkého milence Petra Biniase žádné obří vánoční dary očekávat nemůže. Vždyť sama musela změnit zaměstnání, z televizní hvězdičky je teď chůva, aby bylo co jíst.

Nejvýraznější postava již ukončené reality show Štiky před sebou nemá nejkrásnější Vánoce v životě. Bůhví, jestli budou mít s Petrem na štědrovečerní tabuli kapra a salát. Štiková je totiž pořád v práci, takže těžko říct, zda na vyvařování najde ve svém nabitém diáři chvilku.

Jisté však je, že pod stromečkem bude balíčků poskrovnu. „My si věci kupujeme vzájemně po celý rok. Vánoce jsou tudíž v pohodě a nehrotíme to,“ řekla eXtra.cz Štiková.

Nejdůležitější je ale koneckonců láska, klid a mír, takže Monika má ještě šanci vykouzlit z letošních svátků ty nejhezčí ve svém životě.

Mohlo by vás zajímat

Další články