Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejhorší Vánoce Dary Rolins! Rytmusova holka JASMINA ALAGIČ JE TĚHOTNÁ!

+ Dalších 6 fotografií
je v tom!
Jsou to asi ty nejhorší Vánoce, které kdy Dara Rolins prožila. Pořád věřila, že Rytmus se k ní vrátí. Jenže ten na Štědrý den oznámil, že jeho holka Jasmina Alagič je těhotná.

Dara Rolins (46) dne 24. prosince vzkázala, že všem přeje krásné svátky vánoční. To bylo odpoledne a Dara byla za královnu Instagramu.

Jenže večer přišla pořádná bomba. Její bývalý přítel Rytmus (41) oznámil, že mu jeho láska Jasmina Alagič dala nejkrásnější dárek – je totiž těhotná.

To je super zpráva a všichni Jasmině gratulují. V přáníčkách na instagramovém profilu je dokonce označena i Dara Rolins, byla fanoušky vyzvána, aby i ona připojila gratulaci. Tak uvidíme, co Rytmusovi vzkáže.

Je totiž veřejným tajemstvím, že na Rytmuse stále myslí. Ale dítě spolu mít nemohli. A tak slovenský rapper šel a pořídil si ho s jinou. Snad novou situaci Dara zvládne se ctí…

Mohlo by vás zajímat

Další články