Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejhorší týden ve StarDance: Soutěžící jsou na pokraji zhroucení, zní ze štábu

Jedno z loučení ve StarDance 2021.
Zdroj: Profimedia.cz
NERVY

Jako by nebylo málo stresu s tím, jak zase covidová pandemie zamává s účastí tanečníků a tanečnic v dalším sobotním vysílání, tenhle týden dostali soutěžící na hrb ještě další velmi stresující věc, s kterou si řada z nich neví rady. „Někteří jsou na pokraji zhroucení,“ tvrdí naše dobře informované zdroje ze zákulisí.

StarDance: Soutěžící jsou na pokraji sil

Před televizními obrazovkami se všichni, kteří se zábavného tanečního projektu StarDance zúčastní, usmívají do ucha k uchu. Za jejich tanečními vystoupeními je ale spousta dřiny a odříkání.

Účinkující z řad celebrit si časem na zápřah pomalu zvyknou a začnou jej zvládat, jenže horší už je to ve chvíli, kdy přijde něco navíc. To už pomalu nemají další síly kde brát.

A ten moment právě nastal.

Covid a pozdní dohánění ztráty

Jako již tradičně, i tentokrát se objeví souboj týmů, v němž všechny páry tančí najednou.

A v tom je kámen úrazu.

„Problém je, že hlavní choreograf Marek Zelinka na tenhle týden všem kromě jejich tréninků vlastního samostatného tance naordinoval další asi čtyři, na nichž se budou učit společný charleston. Jednak je to dost náročný tanec, navíc se to trénuje na poslední chvíli. Marek kvůli covidu čtrnáct dní chyběl a teď chce něco dohánět,“ prozradila eXtra.cz jedna z pravidelných členek štábu.

„Škoda že na to nemyslel dopředu, tréninky mohl rozložit do čtyř týdnů a bylo by to v pohodě. Tak se to dřív dělalo,“ konstatuje žena, která si všímá, že zvýšený počet tréninků se podepisuje na soutěžících.

Mezi soutěžícími to vře

„Jak soutěž postupuje, účinkující jsou čím dál víc vystresovanější, unavenější, a tohle jim vůbec nepřidává. Někteří jsou naštvaní. Mají toho už docela po krk,“ dodává a další zdroje to potvrzují.

„Řekl bych, že někteří jsou z toho docela na prášky. Je to pro ně vlastně druhý tanec navíc. Na to nejsou zvyklí a podepisuje se to na nich,“ tvrdí další spolehlivý zdroj.

Snad se ale všichni přemůžou a v sobotu divákům v přímém televizním přenosu nebude nikdo připadat, jako by se o něj pomalu pokoušel infarkt…


Související články

Další články