Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejhorší táta? Nechal dcery (10 a 14) na benzínce a odjel! Zjistil to až po 160 kilometrech

Na tenhle výlet dívenky jen tak nezapomenou.
Titul nejhorší otec na světě si vysloužil muž (47) z Německa. Se svými dcerami (10 a 14) vyrazil na dovolenou a po cestě se zastavil na benzínce. Dívky si potřebovaly odskočit, ale zapomnětlivý táta si vůbec nevšiml, že opustily auto. Proto vyrazil a až po 160 kilometrech zjistil, že odjel bez nich!

Velikonoční prázdniny jako z detektivky! Výlet k italskému jezeru Lago di Garda s dcerami (10 a 14) se sedmačtyřiceti­letému otci pořádně vymkl z rukou. Potřeboval doplnit palivo, a tak u Mnichova zastavil u čerpací stanice. Vůbec nepostřehl, že si dívky odskočily na záchod, a tak odjel bez nich!

Dcery se za pár chvil vrátily, ale auto jako by se vypařilo. Zmatený táta už byl na cestě a netušil, že na zadních sedadlech mu někdo chybí. Po několika minutách se dívky odhodlaly požádat obsluhu pumpy o pomoc. Přivolaná policie začala otce shánět okolo šesté ráno.

Celkem osmačtyřicetkrát se muži zákona pokoušeli muži dovolat, než telefon konečně zvedl. Alespoň v něčem prokázal zodpovědnost, když nechtěl telefonovat za jízdy. V té chvíli už byl ale téměř v cíli, zvládl ujet rovných 160 kilometrů.

Že jde o neskutečného smolaře, dokazuje i skutečnost, že se mu tohle extempore nepovede ututlat před manželkou. Dcery si totiž pamatovaly telefonní číslo pouze na ni. Ta předala policii kontakt na otce a dlouhé desítky minut musela umírat strachem.

Policie teď řeší, zda nešlo o trestný čin. Trest ale zřejmě muži nehrozí, spíš si vyslouží povinné kurzy cvičení paměti!

Související články

Další články