Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší svatební noc: Ženich znásilnil vlastní dceru, údajně si myslel, že spí se svou ženou

Zdroj: archiv
nešťastný omyl
Skutečně nezapomenutelným se stal svatební den dánského páru. Muž (50) během svatební noci znásilnil svou dceru (20). Případ se dostal k soudu a muž tvrdí, že vůbec netušil, že se jedná o jeho dceru. Údajně si myslel, že spí se svou ženou.

Dvacetiletá dcera pachatele to při oslavách svatby přehnala s alkoholem, díky čemuž skončila opilá ve svatebním apartmá, kde usnula v manželské posteli. Její otec přišel do apartmánu i s novomanželkou a společně se rozhodli, že dívku jen přesunou, lehnou si vedle ní a půjdou spát. Okolo čtvrté hodiny ranní však na muže dolehly choutky a tak se rozhodl si užít sexu. V tu chvíli začal pro opilou dívku skutečný horor.

Muž u soudu tvrdil, že si nepamatuje nic z toho co se stalo a že měl za to, že má sex se svou manželkou. Dcera to ale vidí jinak a její pohled na celou věc u soudu sdělil prokurátor. „Žádala ho, aby přestal a snažila se zvednout, on ji však tvrdě přirazil k posteli. Následně ji přinutil k pohlavnímu styku a nedbal jejích proseb, aby s tím co dělá přestal,“ uvedl a dodal, že dívka se vzhledem ke své opilosti neměla jak bránit.

Traumatizovaná dcera chce nyní se svým otcem přerušit veškerý kontakt. „Několikrát jsem tě prosila, abys přestal, ale ty jsi toho nenechal, křičela jsem, praštila jsem tě, nic ti nezabránilo v tom pokračovat. Nemohu to přejít a nechat plavat,“ řekla otci. Ten se jí několikrát omluvil a opět tvrdil, že šlo o omyl a myslel si, že provozuje sex se svou manželkou.

Muž byl i přes svá tvrzení odsouzen za znásilnění a poslán na dva roky do vězení.

Související články

Další články