Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nejhorší smrt na světě: Ženu snědla zaživa její prasata, manžel našel jen okousanou tvář!

Nejhorší smrt na světě: Ženu snědla zaživa její prasata, manžel našel jen okousanou tvář!
Zdroj: Profimedia.cz
vraždící prasata
Naprosto nepředstavitelná tragédie se stala v ruském regionu Udmurtia. Místní farmářka šla krmit jako obvykle prasata do chlívku. Když se však nacházela mezi prasaty, tak se jí udělalo zle a zkolabovala. Vyhladovělá prasata se na svoji majitelku okamžitě vrhla a snědla ji prakticky zaživa. Žena zemřela na vykrvácení.

Šestapadesátiletá žena zemřela jedním z těch nejhorších možných způsobů. Farmářka šla jako každý den krmit do chléva prasata. Tentokrát se jí ale udělalo zle a zkolabovala. Podle informací Daily Mailu se mělo jednat o epileptický záchvat.

Vyhladovělá prasata se na ženu okamžitě vrhla. Žena zemřela na ztrátu velkého množství krve. Manžel doma stonal, ale když se jeho žena dlouho nevracela, rozhodl se ji jít hledat. Našel ji v ohradě mezi prasaty, která ženě okousala ramena, uši i tvář.

Šokovaný manžel nemohl uvěřit vlastním očím. Jeho ženě nebylo pomoci. Ležela znetvořená v kaluži krve. "Chceme zjistit všechny okolnosti případu a především důvody toho, co se stalo,“ řekla místní policie. "Určitě budeme požadovat stanovisko forenzního odborníka." dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy