Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší rozhodnutí roku 2014 už padlo: Selena Gomez se vrátila k Justinu Bieberovi

Vlez mi na záda, řekl Justin Seleně. A ona to udělala.
Zdroj: archiv

Stará láska nerezaví, říkají všichni milovníci těch největších romantických klišé. Mezi ně samozřejmě patří i jejich aktuálně největší a nejúspěšnější celosvětový producent Justin Bieber (21). Když ho Selena Gomez (22) před několika měsíci definitivně opustila, protože se choval jako spratek, téměř konstantně ve všech rozhovorech a na všech sociálních sítích fňukal, že ji chce zpět.

Selena Gomez bohužel nemá pud sebezáchovy nebo mozek, a tak se k němu po naléhání po Novém roce zase vrátila. Justin dal na svůj Twitter jejich společnou zamilovanou fotografii a páreček zachytilo i několik lidí, kterým hrdličky blokovaly silnici, když se proháněly na segwayích.

To se mimochodem neobešlo bez komplikací, jak je u Biebera zvykem. „Děkuji Justinu Bieberovi, že nám řekl, ať jdeme někam, když jsme chtěli projet silnicí, kterou blokoval on a jeho bodyguardi,“ objevilo se mimo jiné na Twitteru společně s fotkami. Zlý nesluníčkový svět očividně nemá pro mladou lásku na motorových vozítkách pochopení.

Související články

Další články