Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJHORŠÍ RANDE NA SVĚTĚ: Žena se přes seznamku setkala s mužem snů, ale později toho hořce litovala!

Rande naslepo se nevyplácí.
Zdroj: facebook.com
Spousta lidí se v dnešní době seznamuje přes seznamku. Doba je rychlá, lidé tráví většinu času v práci a každý nemá čas chodit po barech a hledat pana božského. Jenže rande naslepo se někdy opravdu nevyplácí.

Spousta lidí si nedokáže představit život bez spřízněné duše. Jenže ji nemají kde potkat, protože jsou pořád v práci. A tak volí seznamku. Jenže rande naslepo se někdy nevyplácí. Diane Guilmette z Los Angeles se rozhodla využít seznamku PlentyOfFish, aby našla lásku. Jenže pořádně narazila! Na incident upozornil The Sun.

Na síti se seznámila s Willisem a na schůzku se moc těšila. Byl milý a podle fotky i pohledný mladý muž. „Dostala jsem zprávu od toho chlapa. Byla to opravdu velmi lichotivá zpráva,“ řekla Diane pro televizi CBS Local. Jenže na schůzce se stalo něco, na co Diane jen tak nezapomene.

Sraz měli ve steakhousu a vše se zpočátku zdálo v pořádku. Willis ale na její vkus hodně jedl, což jí přišlo divné. Ale nějak víc o tom nepřemýšlela. „Objednal si spoustu jídla, i předkrm, steak a víno. Vypadal, jako když si to vše vychutnává. Když jsme měli skoro dojedeno, řekl, že si musí jít zavolat,“ vypráví Diane pro The Sun.

Když se muž nevracel ani po čtvrt hodině, začala být Diane už trochu nervózní. Nechápala, kde může být a přišlo jí to nevhodné a neslušné, nechat jí sedět u stolu samotnou.

Pak se rozhodla mu napsat zprávu a následně mu zavolat. Přišla ale na to, že si ji zablokoval. A to byl pro ni šok! Musela tak zaplatit večeři, která stála kolem 4 tisíc korun, a to pro ni bylo hodně peněz.

Později na internetu zjistila, že muž se nejmenuje Willis, ale Paul Gonzales a ona nebyla jeho první oběť. Muž je také obviněn z menších krádeží a z útěku od holiče. Diane tak pěkně naletěla a seznamování přes seznamku si tak do budoucna hodně rychle rozmyslí.

Související články

Další články