Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nejhorší průšvih kariéry: Film Lucie Vondráčkové má kvůli podvodu šílenou ostudu!

+ Dalších 19 fotografií
PROPADÁK ROKU
To je ale smůla… Lucie Vondráčková (38) se chtěla ve velkém vrátit na české filmové výsluní, místo toho aby ale skoro chodila pomyslnými kanály. V Kanadě natočená komedie The Perfect Kiss, v níž hraje hlavní roli, totiž do kin o premiérovém víkendu dostala skoro třistakrát méně diváků, než kolik jich nalákaly první Babovřesky také s Luckou. Je to zkrátka propadák. A k tomu všemu má po provalení podvodu hodnocení od diváků jen směšných šestnáct procent.

Výsledky návštěvnosti, které film získal, jsou opravdu zoufalé. Snímek se neumístil ani v dvacítce nejúspěšnějších filmů uplynulého týdne. „Měl trochu smůlu, skončil až jednadvacátý. Přišlo na něj necelých pět set diváků,“ sdělil eXtra.cz tajemník Unie filmových distributorů ing. Jaroslav Pecka. Právě tato organizace návštěvnost v kinech sleduje a uveřejňuje statistiky.

Na snímek, který sklízel negativní reakce už před uvedením, ale i po něm, tak přišla opravdu hrstka lidí. Větší návštěvnost mívají i dokumenty, na které přitom jinak prakticky nikdo nechodí!

Zdrcující kritiky

kritiky jsou nemilosrdné. Podle nich děj nemá hlavu ani patu, naopak většina recenzentů vychvaluje Lucii za to, že je z filmu vlastně tím nejlepším.

Na ČSFD si snímek původně vysloužil od 143 hodnotitelů 44 procent ze sta. Jenže po obviněních z manipulace konečně majitelé databáze zasáhli, vymazali všechna pětihvězdičková hodnocení od podezřelých účtů založených ve stejný den a hodinu a film rázem spadl na směšných šestnáct procent. A to už je pořádná ostuda.

Lucie Vondráčková momentálně může truchlit před filmovou kamerou. Se stejnou scénáristkou a režisérkou Martinou Adamcovou (četařka Babinčáková z Tankového praporu) totiž točí další snímek Hotel Limbo. Snad opět ale nepůjde o peníze vyhozené do luftu…

Mohlo by vás zajímat

Další články