Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

NEJHORŠÍ PROMĚNA VE TVÁŘI: Vilhelmová se na pódiu předvede s Dykem. Do koho se převtělí?

Povedla se proměna?
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Už v neděli nás čeká čtvrtý díl show Tvoje tvář má známý hlas a nebude nouze zase o 8 fenomenálních proměn. Tentokrát se máme opravdu na co těšit! Čeká nás totiž velké překvapení. Na pódiu vystoupí společně Táňa Vilhelmová s Vojtou Dykem! To bude jízda!

V show Tvoje tvář má známý hlas uvidíme dalších 8 úžasných proměn. A máme se rozhodně na co těšit! O jednu z proměn se postará herečka Tatiana Vilhelmová, která se převtělí do Barbry Streisand. A čeká nás jedno velké překvapení. Vystoupí s ní Vojta Dyk, který se promění v Céline Dion.

O masky se postará tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Musím říct, že s oběma se pracovalo naprosto skvěle. Chvíli mi trvalo, než jsem líčením sjednotila Tánin obličej s umělým silikonovým nosem,“ řekla.

Kromě Tatiany Vilhelmové diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely. Show Tvoje tvář má známý hlas uvidíte v neděli od 20:20 na Nově a můžete posoudit, jak se proměna povedla a jestli Vojta Dyk opravdu vypadá jako Céline Dion.

Související články

Další články