Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

NEJHORŠÍ PRÁCE NA SVĚTĚ! To by zvládl jen málokdo. Neuvěříte, čím se tahle žena živí!

Tahle žena má opravdu velmi nevšední práci.
+ Další 3 fotografie
Existuje práce snů, kterou vám každý závidí, ale také ta nejhorší práce, kterou nechce nikdo dělat. Donna Nayler (30) dělá to, co jí rozhodně nikdo nezávidí. Její práce je nechutná, špinavá a normální člověk by z ní měl noční můry.

Tahle profese se jen tak nevidí. Donna byla dříve kadeřnicí, teď pracuje s mrtvolami. Je to ale ještě mnohem horší. Chodí na místa, kde se stala vražda nebo sebevražda, ale není žádnou vyšetřovatelkou.

Jejím úkolem je odklidit těla, zbytky orgánů, krev a další důkazy. Místo činu musí po jejím zásahu vypadat jako předtím. Prostě jako by se tam nikdy nic nestalo. „Vidět některé věci, které si lidi dělají, mi láme srdce,“ řekla Donna.

Rozkládající se těla, zápach z mrtvol, krev a další nechutnosti jsou na jejím denním pořádku. Vydržela to už ale 6 let! „Jednou jsem viděla dívku, kterou zaživa vykuchal její přítel. Všude se válely její vnitřnosti. Vyndal jí žaludek a nasypal do něj čisticí prášek. Z toho jsem byla hodně špatná,“ popsala žena svoje nevšední zážitky.

I přes to, že Donnu občas nějaký ten příběh zasáhne, říká, že je naprostá profesionálka. A tato místa ji fascinují.

Mohlo by vás zajímat

Další články