Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejhorší outfity slavných ve Varech: Nevkus hvězd na červeném koberci v průběhu let

Nejhorší móda na festivalu ve Varech.
Zdroj: Profimedia, Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Módní policie

Filmový festival v Karlových Varech se nezadržitelně blíží a všichni jsou napnutí, kdo se objeví na červeném koberci a co si vezme na sebe. Móda je totiž důležitým aspektem tohoto festivalu a celebrity by na ni měly klást obzlášť veliký důraz. Ne vždy tomu tak je. V uplynulých letech zvolilo mnoho celebrit cestu módního nevkusu, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

S červeným kobercem na filmovém festivalu v Karlových Varech se pojí diktovaný dress code, který by neměl být opomenut. Ne všichni se ho ale drží a častěji sázejí „na vlastní oko“. Což, jak se ostatně můžete sami přesvědčit v galerii, opravdu není vždy výhra.

Móda se sice v České republice díky technologiím a turismu proměňuje a stává lepší, ale stále je ještě cítit vliv čtyřicetileté vlády komunistů, kvůli nimž nebylo v Česku možné obstarat si takové množství oblečení jako v západních zemích. Plno lidí i v dnešní době působí, jako kdyby se báli odvázat a vyniknout z davu v hezkých modelech, což je mnohokrát patrné i na červeném koberci, který je právě k přímé okázalosti uzpůsoben.

Nejhorší outfity v uplynulých letech

Ne vždy se však okázalost povede, je totiž důležité zůstat vkusný. Jeden z nejzvláštnějších outfitů předvedla v uplynulých letech na červeném koberci ve Varech herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová. Ta si na sebe v roce 2014 vzala podivné šaty do zvonu od návrhářky Jany Berg. Pokus o eleganci se tak náhle proměnil v módní peklo. Mělo to sice nápad, ale provedení, materiál i barva působily velmi zvláštně. Informaci o tom přinesl tehdy web super.cz.

Minulý rok zase všechny přítomné ohromila herečka Jitka Čvančarová. Té se povedlo lidi rozdělit na dva tábory, jedni její nabíranou modrou róbu milují, jiní nesnášejí. Šaty jsou samy o sobě nádherné a na drobnější postavě by vypadaly vskutku princeznovsky. Vzhledem k tomu, že je však Jitka Čvančarová korpulentnější postavy, měla zvolit střih, který by ji zbytečně opticky nerozšiřoval.

Vica jako selka a Holubová v podvazcích

Ani slovenská herečka Vica Kerekes nevypadá vždy bezchybně a na festivalu ve Varech v roce 2014 toho byli přítomní svědkem. Oblékla na sebe sice elegantnější dlouhé černé šaty, ale vršek dělal ze svůdné herečky zbytečně vesnickou selku. A nezachránila to ani krajková podprsenka.

Všechny přítomné šokovala také herečka Eva Holubová, která si na Möet party v roce 2016 oblékla šaty, pod nimiž však schovávala černé podvazky. Nejednalo by se o nic skandálního, pokud by si herečka nevyhrnovala sukni až k rozkroku a neukazovala podvazky i své nohy všem na odiv. V určitém věku soudnost rozhodně neuškodí.

V roce 2021 se Varů zúčastnila i publicistka Lilia Khousnoutdinova. Outfit je však kapitola sama pro sebe. Šaty na jedno rameno byly zbytečně dlouhé a navíc k nim Lilia zvolila zcela nesmyslně černý křivák, který se na červený koberec a k těmto šatům rozhodně nehodí. Ani make-up a vlasy situaci nezachraňovaly, nejpozitivnější věcí byl náhrdelník, který však neměl šanci vyniknout.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy