Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nejhorší obavy se naplnily: Babička umučeného Marečka (†3) potvrdila těhotenství jeho matky!

+ Dalších 22 fotografií
tragédie
Když se Českem roznesla zpráva o utýrání malého Marečka, jen málokteré oko zůstalo suché. Ani ne tříletý chlapeček se stal obětí svého zrůdného otčíma, který ho po dlouhé týdny trýznil, zatímco matka dítěte všemu jen přihlížela. Před nedávnem se na internetu objevily hrůzné spekulace, že je krkavčí matka Simona T. opět těhotná. Zdá se, že byly založené na pravdě, informaci totiž serveru eXtra.cz potvrdila Marečkova babička!

Už když se lidé dozvěděli o utýrání malého Marečka, shodli se na jednom – jeho matka Simona už by v žádném případě neměla mít další dítě. Ohledně její osoby se na internetu po smrti chlapečka objevila spousta nepravdivých informací, například i to, že spáchala sebevraždu. To se ukázalo jako nepravdivé, a proto všichni doufali, že i zprávy o jejím těhotenství budou falešné. Bohužel tomu tak zřejmě není, to, že Simona T. čeká dítě, potvrdila babička utýraného Marečka.

Otcem dítěte nemůže být nikdo jiný než Josef K., který má smrt chlapečka na svědomí. To ještě více nahrává informacím, že se Simona a Josef chtěli Marečka zbavit, aby si mohli udělat a vychovávat společné dítě. Už dříve na veřejnost od jejich známých prosáklo, že Josef K. neměl Marečka rád a prováděl mu jednu zrůdnost za druhou. K vlastní krvi by se zřejmě choval jinak.

Dle informací šířících se po internetu by se měla Simona T. schovávat u kamarádky v Teplicích. Jedné ze svých známých měla svěřit, že jí chybí jak Mareček, tak její přítel Josef, a tvrdí, že vše je její vina. Vzhledem k tragické události se lidé na Facebooku spojili a na dne 30. března stanovili datum celorepublikového pochodu proti týrání dětí, kterému udělila záštitu sama první dáma Ivana Zemanová. Připojit se můžete v několika městech Česka.

Mohlo by vás zajímat

Další články