Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nejhorší obavy Evy Perkausové se potvrdily! Moderátorka má koronavirus

Eva je nádherná žena.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Koronavirus
Moderátorku Evu Perkausovou (26) už několik dní trápily vysoké horečky. Myslela si, že jde o silnější chřipku, i tak ale vyrazila na testy, aby případně neohrozila své kolegy v branži. Jak se nakonec ukázalo, známá moderátorka má koronavirus a s partnerem tak musí do karantény.

Evu Perkausovou trápila horečka už od pondělního večera. „Cítím se, jako když mám chřipku. Ráno jsem měla 37 stupňů, o dvě hodiny později už 38, je to nevyzpytatelné. Piju čaje, jím vitamíny,“ popsala moderátorka.

Nechtěla ohrozit kolegy

Jelikož by ale případně mohla ohrozit své kolegy na CNN Prima News, neváhala a zašla i se svým partnerem na testy. „Bylo mojí povinností a zodpovědností vůči kolegům jít na testy. Výsledek bych měla mít do dvaceti čtyř hodin.“ řekla Perkausová. Jak se ukázalo, její obavy se vyplnily. Test byl pozitivní a známá moderátorka musí i s partnerem kvůli koronaviru do karantény.

V práci ji tak po boku Romana Šebrleho (45) zastoupila moderátorka Markéta Fialová (49). O tom, že se její dočasné náhradě bude dařit, nemá Perkausová vůbec pochyb. „Romanovi držím palce a Markéta je profík, to bude excelentní záskok,“ myslí se Perkausová.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy