Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší mýty o sexuálních polohách! Podívejte se, co všechno se o sobě dozvíte!

Takže já jsem vlastně dračice a ty jsi úplně k ničemu?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Unavují vás ustavičné rozbory sexuálních poloh? Nenacházíte v nich sebemenší smysl, ale přesto byste chtěli slyšet, jak to vlastně je? Máme pro vás pravdu a nic než pravdu o čtyřech nejběžnějších sexuálních polohách a mýtech, které o nich kolují. K tomu nám dopomáhej bůh!

Pejsek

Je statisticky dokázáno, že muži, co nenávidí ženy, preferují polohu zezadu neboli pejska. Pokud se snaží si vás úplně podmanit, tahá vás za vlasy a pleská po zadečku, buď se ho statistika přímo týká nebo ho v práci naštval šéf a on si musí někde dokázat svou nadřazenost. Co o vás jako o partnerce ovšem vypovídá záliba v této poloze? Pokud bychom to analyzovali skrz na skrz, pravděpodobně dospějeme k závěru, že jste submisivní typ a svého partnera vnímáte jako nadsamce, který vás může kdykoliv ovládat.....A nebo máte prostě jenom ráda dobrý sex. Pravdou je, že na této poloze není nic submisivního ani dominantního, ale je již od pradávna základem evoluce, jak jste si možná mohli povšimnout v dokumentech z Animal Planet. Jsme živočišným druhem jako každý jiný, takže pokud nejste zapřísáhlou feministkou, není potřeba panikařit, když vám řekne, ať se ohnete. Navíc je to poměrně příjemné!

Misionář

Pokud jste muž a preferujete tuto polohu, budete dle charakteristik z ženských časopisů za romantika a nebo blbce bez fantazie, dle nálady redaktorky. Pokud jste žena, jste rozhodně bez fantazie, bez zkušeností a bez šťávy. Všichni asi víme, že i tuto polohu lze brát" velice vážně a zodpovědně a dá se dopracovat happy endu":https://www.extra.cz/…la-v-prirode. Pokud celý život nestrávíte na zádech jako chrobák, není žádný důvod se obávat toho, že jste totálně vyšťavená.

Koníček

Když ho hezky pěkně osedláte budete zaškatulkována jako divoká dračice a on jako líné hovado, které si nevěří…řekl nikdo nikdy!! Klídek, pokud si na svém hřebci pěkně zajezdíte, nebude mít rozhodně žádných námitek, zato vy budete mít větší šanci, že společně docváláte do bodu G. On si naopak pěkně vyhraje s výhledem na vaše skákající poprsí, které má na dosah. Bůh žehnej filmům s tématikou divokého západu!!!

Lžičky

Jste romantické a něžné duše, rádi cítíte blízkost druhého a pravděpodobně jste zamilovaní až po uši. Ehm, ok, takže blízkost toho druhého cítíte rádi, protože čím blíž, tím hlouběji a čím hlouběji, tím lépe. Potíte a lepíte se na sebe a to vás v daný moment pravděpodobně ještě více rajcuje. Pokud se milujete, je to samozřejmě jedině dobře, ale rozhodně hloubku vašich citů ve vztahu" neudává směr jeho penisu při sexu":https://www.extra.cz/…a-s-fetackou.

Související články

Další články