Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nejhorší možný scénář se naplnil! Nalezené tělo ze Svratky identifikovali jako Tomáše z Brna

Pátrání po Tomášovi z Brna: Nejhorší možný scénář se naplnil
Zdroj: Policie ČR / Koláž eXtra.cz
PÁTRÁNÍ

Tři týdny intenzivního pátrání přinesly smutnou zprávu. V úterý odpoledne našel veslař v řece Svratce tělo, které bylo ve středu identifikováno jako patnáctiletý Tomáš P. Ten před třemi týdny zmizel v Brně-Jundrově. Informaci potvrdila Policie ČR.

Týdny pátrání, do kterého byli kromě rodiny, policistů, hasičů zapojeni i dobrovolníci, dospěly ke svému konci. V úterý odpoledne bylo v řece Svratce veslařem nalezeno tělo, které bylo identifikováno jako patnáctiletý Tomáš z Brna-Jundrova.

Identifikační úkony potvrdily, že ve středu odpoledne na hladině řeky Svratky ve Veslařské ulici vodákem nalezené tělo patří pohřešovanému patnáctiletému mladíkovi. Kriminalisté na případu nadále pracují. Budou především hledat odpověď, za jakých okolností se mladík dostal do vody. Zatímní vyšetřování napovídá tomu, že mladík zemřel bez cizího zavinění, informuje policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Tomáš se ztratil 14. dubna v pozdních večerních hodinách. Rodiče ihned zkontaktovali policii a rozjela se obrovská pátrací akce, při které figurovala i helikoptéra s termovizí, drony, psovodi a další.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy