Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Nejhorší chvíle ve Výměně manželek: Hádka plná sprostých slov před malou Natálkou

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
výměna
Na tuhle Výměnu manželek se bude zase dlouho vzpomínat. Neustálé hádky mezi Lukášem (28) a náhradní ženou Lucií (40) vyvrcholily vulgární přestřelkou. Drsná slova létala vzduchem před zraky malé Natálky (16 měsíců), která nepřestávala plakat.

Rodina z Nového Boru se na přihlášení do Výměny manželek domluvila společně. Lucie (40) a Martin (51) se dali dohromady teprve před třemi lety. Společně vychovávají Lukáše (16) a Martu (2). Dětem i manželovi vadilo, že je máma generál a neustále uklízí.

A se svým přístupem k životu Lucie v náhradní rodině z Přerova tvrdě narazila. Lukáš (28) se neustále rozčiloval a odnášela to jeho dcera Natálka (16 měsíců). Jejich nekonečné pře vyvrcholily drsnou hádkou před jejími zraky. „K-rva, neser mě! K-ndo, může mi políbit p-del,“ řval Lukáš na vyměněnou manželku.

Ta na něm také nenechala nit suchou. „Je to pošahanej idiot. Dneska přišel z práce a byl úplně v pohodě. Dá si tři piva, idiot, a úplně je v šoku,“ častovala ho Lucie s tím, že musí být psychopat.

Radost z návratu

Její manžel Martin doma s výrazně mladší Michaelou (24) také válčil, ale za deset dní se nikdy podobně nepohádali.

Právě výbušnost Lukáše patřila k důvodům, proč se Míša do Výměny přihlásila. V osmi očích se ale radovala, že jsou zase spolu. Slíbili si však, že musí nastat velké změny. Přihlásili se třeba do manželské poradny. Radost ze shledání měli i Martin s Lucií.

Co myslíte, je vhodné sprostě na sebe řvát před malým dítětem?

Související články

Další články